Круглий стіл – обговорення інфраструктури підтримки ММСП Кіровоградської області

Де проводиться?Місто: Кропивницький
ДатаКоли?18 серпня 2021ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

Запрошуємо до участі у засіданні Круглого столу, присвяченого обговоренню регіональної інфраструктури підтримки середніх, малих та мікропідприємств Кіровоградської області в умовах пандемії COVID-19.

Місія

img

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ розпочали свою роботу в лютому 2021 року в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ, і з березня по вересень 2021 року надаватимуть практичну підтримку ММСП з різних регіонів України та сфер економіки задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку.

Активності COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ у м. Дніпро здійснюються у тісній співпраці з Кіровоградською торгово-промисловою палатою, органами місцевої влади, державними органами та інституціями-учасниками регіональної інфраструктури підтримки та сервісу для бізнесу, бізнес асоціаціями, галузевими експертами, ЗМІ Кіровоградської області.

Умови

img

Для участі в онлайн зустрічі прохання заповнити коротку форму за посиланням: https://forms.gle/X7txyin8QfSMaSVr6

Цілі

img

Акцент зроблений, насамперед, на залучення ММСП до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування, створення інформаційно-освітніх продуктів, включаючи цікаві кейси.

Особлива увага приділяється інструментам, які допомагають раціональніше будувати бізнес-процеси, підвищувати чутливість управління, фінансового аналізу, запроваджувати програмні продукти та IT, реагувати на актуальні ризики взаємодії з контрагентами, детальніше застосовувати можливості щодо розвитку каналів продаж, участі у держзакупівлях, виходу на нові експортні ринки, оптимізувати маркетингову, HR-складову роботи, ощадливо використовувати ресурси, зменшити навантаження на навколишнє середовище, а також інформуванню ММСП щодо інструментів державної та іншої підтримки в умовах пандемії COVID-19.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події