Про Мережу

Розвиток успішного та конкурентного малого та середнього бізнесу є одним з ключових пріоритетів економічної розбудови України. 

Покращення бізнес-клімату, підвищення конкурентоспроможності та поліпшення доступу до фінансування для українських МСП, збільшення їх рівня інноваційності та впровадження галузевих ноу-хау/розробок, створення функціональної та ефективної системи консультаційних та інформаційних послуг, – це те над чим ми плідно працювали останні 4 роки в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business. 

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу покликана підтримувати розвиток відкритої та сталої ринкової економіки, допомагаючи МСП досягати їх цілей, ставати більш конкурентоспроможними та інтегруватися в регіональну і глобальну економіку.

Місією Мережі ЦІПБ являється підсилення зростання малого та середнього підприємництва. Ми хочемо бачити в Україні більше спроможного бізнесу! 

Дізнавайтеся про можливості та послуги, які можна отримати в Центрах, беріть участь у бізнес-подіях, долучайтеся до навчальних програм, користуйтеся доступними інструментами підтримки та ставайте сильнішими разом з нами! 

Керівні органи громадської спілки Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу:

Виконавча директорка
Надія Лисецька, керівниця ЦІПБ м. Вінниця.

Голова Наглядової Ради
Артем Ващиленко, керівник ЦІПБ м. Миколаїв. 

Членкиня Наглядової Ради
Марина Дубініна, керівниця ЦІПБ м. Краматорськ.

Членкиня Наглядової Ради
Лариса Циган, керівниця ЦІПБ м. Чернігів.

Член Наглядової Ради
Микола Савуляк, керівник ЦІПБ м. Івано-Франківськ.

Член Наглядової Ради
Олег Демчук, керівник ЦІПБ м. Хмельницький.