Круглий стіл – обговорення інфраструктури підтримки ММСП Черкаської області

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?28 травня 2021ЧасЧас: 11:00 -15:00ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палатаСпіворганізаторСпіворганізатор: Черкаська торгово-промислова палата

Круглий стол, присвячений обговоренню інфраструктури підтримки середніх, малих та мікропідприємств Черкаської області в умовах пандемії COVID-19.

Цілі

img

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ розпочали свою роботу в лютому 2021 року в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ, і з березня по вересень 2021 року надаватимуть практичну підтримку мікро-, малим і середнім підприємствам з різних регіонів України та сфер економіки задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку.

Акцент буде зроблений, насамперед, на залучення ММСП до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування, створення інформаційно-освітніх продуктів, включаючи цікаві кейси.

Особлива увага приділятиметься інструментам, які дозволять допомогти раціональніше будувати бізнес-процеси, підвищити чутливість управління, фінансового аналізу, запроваджувати програмні продукти та IT, реагувати на актуальні ризики взаємодії з контрагентами, детальніше застосовувати можливості щодо розвитку каналів продаж, участі у держзакупівлях, виходу на нові експортні ринки, оптимізувати маркетингову, HR-складову роботи, ощадливо використовувати ресурси, зменшити навантаження на навколишнє середовище, а також інформуванню ММСП щодо інструментів державної та іншої підтримки в умовах пандемії COVID-19.

Робота COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ у м. Дніпро планується у співробітництві з Черкаською торгово-промисловою палатою, органами місцевої влади, державними органами та інституціями-учасниками регіональної інфраструктури підтримки та сервісу для бізнесу, бізнес асоціаціями, галузевими експертами, ЗМІ Черкащини.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події