Круглий стіл – обговорення інфраструктури підтримки ММСП Донецької області

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?21 липня 2021ЧасЧас: 11:00ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

Яку допомогу отримують ММСП контрольованої урядом частини Донецької області в умовах пандемії COVID-19? Про це поговоримо на засіданні Круглого столу, організованому Дніпропетровською і Донецькою ТПП.

Місія

img

Запрошуємо до участі у засіданні Круглого столу, присвяченого обговоренню регіональної інфраструктури підтримки середніх, малих та мікропідприємств контрольованої урядом частини Донецької області в умовах пандемії COVID-19.

Зустріч відбудеться у форматі онлайн, 21 липня 2021р. на платформі Zoom в рамках роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро, мета діяльності якої - надання консультаційної та інформаційної підтримки під час кризи та її економічної складової мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП) Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Черкаської та контрольованої частини Донецької області.

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ розпочали свою роботу в лютому 2021 року в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ, і з березня по вересень 2021 року надаватимуть практичну підтримку ММСП з різних регіонів України та сфер економіки задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку.

Акцент буде зроблений, насамперед, на залучення ММСП до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування, створення інформаційно-освітніх продуктів, включаючи цікаві кейси.
Особлива увага приділятиметься інструментам, які дозволять допомогти раціональніше будувати бізнес-процеси, підвищити чутливість управління, фінансового аналізу, запроваджувати програмні продукти та IT, реагувати на актуальні ризики взаємодії з контрагентами, детальніше застосовувати можливості щодо розвитку каналів продаж, участі у держзакупівлях, виходу на нові експортні ринки, оптимізувати маркетингову, HR-складову роботи, ощадливо використовувати ресурси, зменшити навантаження на навколишнє середовище, а також інформуванню ММСП щодо інструментів державної та іншої підтримки в умовах пандемії COVID-19.

Активності COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ у м. Дніпро здійснюються у тісній співпраці з Донецькою торгово-промисловою палатою, органами місцевої влади, державними органами та інституціями-учасниками регіональної інфраструктури підтримки та сервісу для бізнесу, бізнес асоціаціями, галузевими експертами, ЗМІ Донеччини.

Умови

img

Для участі в онлайн зустрічі прохання заповнити коротку форму за посиланням: https://forms.gle/s8Jf8rmi1VdE5YhA9

Контактні особи

img

Зі всіх організаційних питань прохання контактувати з представником Донецької ТПП Аріною Казіловою за тел.: (095)550-09-19.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події