Набуття статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО) субʼєктами ЗЕД 2023

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?17 серпня 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Теми

img

Вебінар на тему: «Набуття статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО) субʼєктами ЗЕД 2023» відбудеться 17 серпня 2023р. о 10:30, в рамках якого учасники дізнаються про таке:

  • Статус Авторизованого Економічного Оператора (АЕО) - старт нових відносин між субʼєктами ЗЕД та митними органами з 01.01.23р.
  • Отримати пломбіратор та самостійно пломбувати експортні вантажі, або без присутності митника «випускати імпортний вантаж у господарський обіг» ? Так, тепер це можливо.
  • Як вантаж АЕО перетинає кордон України та рухається у режимі транзиту по ЄС. Переваги та економія часу.
  • Економія на тарифах фінансового гаранта для АЕО.
  • Процедура отримання статусу АЕО. На що звернути увагу.

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10) або пишіть на пошту [email protected]

Організатор

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події

На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.