Щорічна конференція Chernihiv Textile Fest

Territorial coverage of the projectAll regions (Ukraine) Project implementation period1 April 2019 - 31 December 2020
CHERNIHIV REGIONAL CHAMBER OF COMMERCE AND INDUSTRYCHERNIHIV REGIONAL CHAMBER OF COMMERCE AND INDUSTRY

The gist of the project

Щорічний захід об’єднує представників легкої промисловості. Основна мета проекту – інформування про можливості, вирішення проблемних питань галузі, нетворкінг та обмін досвідом. 

Chernihiv Textile Fest щороку об’єднує на одному майданчику представників легкої промисловості: дизайнери та виробничі підприємства, власники ТМ і експортери Чернігівщини та інших областей України.  

Мета 

Основна мета – інформування про можливості для підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу, налагодження співробітництва в країні та за її межами, обмін досвідом і нетворкінг.  

Тема 

Щороку ми обираємо актуальну тему, яка цікавить представників бізнесу: розширення експорту та вихід на нові ринки, кластеризація задля підвищення конкурентоспроможності, співробітництво дизайнерів та виробників, відповідальне виробництво тощо.

Target audience

Виробники одягу та взуття, дизайнери, власники ательє, консультанти, керівники та учасники кластерів в галузі легкої промисловості. 

Results

Результатом конференцій є подальший розвиток галузі в Чернігівській області – розширення співробітництва, створення кластеру легкої промисловості, колаборація підприємств області з дизайнерами та відомими ТМ, вирішення проблеми нестачі кадрів. Завдяки проведенню таких заходів легка промисловість займає лідерську позицію в економіці області та достойно представлена на міжнародному рівні.

---

img

Other projects of Network members