Щорічна конференція Chernihiv Textile Fest

Територіальне охоплення проектуУся Україна Період виконання проекту1 квітня 2019 - 31 грудня 2020
Чернігівська регіональна торгово-промислова палатаЧернігівська регіональна торгово-промислова палата

Суть проекту

Щорічний захід об’єднує представників легкої промисловості. Основна мета проекту – інформування про можливості, вирішення проблемних питань галузі, нетворкінг та обмін досвідом. 

Chernihiv Textile Fest щороку об’єднує на одному майданчику представників легкої промисловості: дизайнери та виробничі підприємства, власники ТМ і експортери Чернігівщини та інших областей України.  

Мета 

Основна мета – інформування про можливості для підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу, налагодження співробітництва в країні та за її межами, обмін досвідом і нетворкінг.  

Тема 

Щороку ми обираємо актуальну тему, яка цікавить представників бізнесу: розширення експорту та вихід на нові ринки, кластеризація задля підвищення конкурентоспроможності, співробітництво дизайнерів та виробників, відповідальне виробництво тощо.

Цільова аудиторія

Виробники одягу та взуття, дизайнери, власники ательє, консультанти, керівники та учасники кластерів в галузі легкої промисловості. 

Результати

Результатом конференцій є подальший розвиток галузі в Чернігівській області – розширення співробітництва, створення кластеру легкої промисловості, колаборація підприємств області з дизайнерами та відомими ТМ, вирішення проблеми нестачі кадрів. Завдяки проведенню таких заходів легка промисловість займає лідерську позицію в економіці області та достойно представлена на міжнародному рівні.

Формат

img
  • Виступи експертів національного рівня (галузеві асоціації, органи державної влади, лідери думок).
  • Презентації можливостей від міжнародних проектів.
  • Обмін досвідом або історії успіху місцевих виробників.
  • Нетворкінг як можливість налагодження зв’язків та співпраці.

Інші проекти членів Мережі