Програма «ЄС для бізнесу» (EU4Business) за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку

Територіальне охоплення проектуПолтавська, Сумська Період виконання проекту1 липня 2017 - 31 грудня 2020
Громадська організація «Рада молодих вчених»Громадська організація «Рада молодих вчених»

Суть проекту

В межах проекту на базі ГО «Рада молодих вчених» у 2017 році було засновано Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, який був інформаційним партнером ЄБРР протягом 2017-2020 років. 

Цільова аудиторія

img

представники (власники, керівники та топ-менеджмент) мікро, малого та середнього бізнесу

Формат

img

Основна діяльність

ЦІПБ м. Суми – інформаційний партнер Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business ЄС.

Основним інструментом ЦІПБ м. Суми для розповсюдження інформації та розвитку компетенцій були заходи різного формату й тренінги, сформовані з урахуванням потреб ринку. Центр також виступає майданчиком для нетворкінгу та розвитку ділових контактів. 

Заходи

За 2017-2020 роки Центр провів 34 заходи для бізнесу, серед яких форуми, семінари, круглі столи, вебінари, тренінги, онлайн-консультації. Завдяки участі у заходах ЦІПБ близько 2250 представників малого та середнього бізнесу підвищили свої професійні навички та отримали актуальну інформацію.

Наприклад, у 2019 році було проведено форум-виставку «Меблі. Інтер’єр. Дизайн» (близько 120 учасників). Під час заходу організовано виставку регіональних виробників та налагоджено комунікацію з Асоціацією меблевого бізнесу України. Під час форуму «Роль МСБ у розвитку фестивального туризму на Сумщині» обговорювались конкретні проекти проведення фестивалів на території Сумської області. За результатами заходу були сформовані групи представників бізнесу, влади та консультантів для стимулювання кооперації задля розвитку фестивального руху Сумщини. 

Діяльність в інших регіонах

Також було організовано цілий ряд практичних заходів для бізнесу на території Полтавської області, зокрема: семінари «Роль МСБ у розвитку туристичних дестинацій Полтавської області»  і  «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка». Ці заходи дозволили налагодити співпрацю представників туристичної індустрії двох областей, а також агроконсультантів Полтавської та Сумської областей. 

Інші проекти членів Мережі