ШВИДКА БІЗНЕС-ДОПОМОГА

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?25 червня 2021ЧасЧас: 10:00 - 13:00ОрганізаторОрганізації: Business People Club

Кожен охочий зможе отримати 30-хвилинну консультацію у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

Питання

img

Ведете бізнес і застрягли в операційній діяльності?
Маєте більше запитань ніж відповідей,
при ведені бізнесу в умовах Covid-19?
Потребуєте вузької експертної консультації з HR, PR та маркетингу, публічних виступів та продажів, – тоді Швидка Бізнес-допомога для вас:

Про послугу

img
  • спілкування з експертами у режимі 1 to 1
  • 100% уваги експерта до вашого бізнесу
  • підбір кейсів та рішень
  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації

Експерт

img

Ольга Добровольська - засновниця та керівниця HR-агентства Red Berry, 10 років в HR, HRD та HR-менторка, бізнес-тренерка, експертка з навчання та розвитку працівників компаній, авторка публікацій і статей в авторитетних виданнях на тему персоналу, спікерка на фестивалях та конференціях.

Володимир Поліщук – маркетолог, рекламіст, спеціаліст з брендингу, засновник та керівник агенції Студія маркетингу та дизайну MUST, має понад 600 клієнтів у 12 країнах, 14 років в маркетингу великих компаній, співавтор більше 200 брендів, marketing director у мережі магазинів “Територія мінімальних цін”, викладач брендингу в IT Step University та Магістерській програмі з медіакомунікацій Українського Католицького Університету.

Іван Фролков - входить в ТОП-5 кращих бізнес-тренерів з продажів в Україні, власник і експерт консалтингової компанії "Формули продажів". Більше 11 років досвіду в продажах, заробив для своїх клієнтів понад 8 500 000 $, особисті продажі понад 3 500 000 $, власник двох компаній: торгово-експортної компанії Caravan Trade і консалтингової компанії Формули продажів, акредитований фахівець в Європейському банку реконструкції та розвитку.

Олена Остапенко - тренерка з комунікації, засновниця і тренерка "Школи комунікації", авторка курсу "Експерт онлайн" для підприємців та експертів.

Детальніше

img

Вінниця, Online
25 червня 2021 р
З 10:00 до 13:00

Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Процедура

img

Посилання для реєстрації:
https://forms.gle/WBz2B1vSbqZLBQ8h9 

Організатор

img

Захід організований Business People Club, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Цілі

img

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Примітки

img

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на  обробку та зберігання своїх персональних даних а також на участь у відео - чи фотозйомці під час заходу

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події