Швидка Бізнес-Допомога

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?29 липня 2021ЧасЧас: 10:00 - 13:00ОрганізаторОрганізації: Business People Club

Швидка Бізнес - Допомога — це індивідуальні, безкоштовні бізнес-консультації, досвід діючих підприємців та експертів, можливість отримати зворотний зв'язок, поради та рекомендації.

Питання

img

Ведете бізнес і застрягли в операційній діяльності?
Маєте більше запитань ніж відповідей, при ведені бізнесу в умовах Covid-19?
Потребуєте вузької експертної консультації з HR, PR та маркетингу, міжнародного та українського права, стратегічного планування, публічних виступів та продажів, – тоді Швидка Бізнес-допомога для вас:

Про послугу

img
  • спілкування з експертами у режимі 1-на-1
  • 100% уваги експерта до вашого бізнесу
  • підбір кейсів та рішень
  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації

Експерт

img

Ольга Добровольська - засновниця та керівниця HR-агентства Red Berry, 10 років в HR, HRD та HR-менторка, бізнес-тренерка, експертка з навчання та розвитку працівників компаній, авторка публікацій і статей в авторитетних виданнях на тему персоналу, спікерка на фестивалях та конференціях.

Назар Мартинюк – експерт з питань захисту бізнесу та інвестицій, корпоративного та господарського права, керівник юридичного департаменту великого аграрно-промислового холдингу "Кряж", засновник та керуючий партнер юридичної фірми "MTA партнери", 16 років в юриспруденції, старший викладач кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету Донецького університету ім.Василя Стуса, спецкурс "Захист суб’єктів підприємницької діяльності".

Володимир Поліщук – маркетолог, рекламіст, спеціаліст з брендингу, засновник та керівник агенції Студія маркетингу та дизайну MUST, має понад 600 клієнтів у 12 країнах, 14 років в маркетингу великих компаній, співавтор більше 200 брендів, marketing director у мережі магазинів "Територія мінімальних цін", викладач брендингу в IT Step University та Магістерській програмі з медіакомунікацій Українського Католицького Університету.

Іван Фролков – ТОП-20 тренерів України з менеджменту та продажів за версією видання TradeMasterGroup, власник і експерт консалтингової компанії "Формули продажів". Більше 11 років досвіду в продажах, заробив для своїх клієнтів понад 8 500 000 $, особисті продажі понад 3 500 000 $, власник двох компаній: торгово-експортної компанії Caravan Trade і консалтингової компанії "Формули продажів", акредитований фахівець в Європейському банку реконструкції та розвитку.

Олена Остапенко – тренерка з комунікації, засновниця і тренерка "Школи комунікації", авторка курсу "Експерт онлайн" для підприємців та експертів. Для місцевих учасників є можливість отримати консультацію в офлайн форматі.

Володимир Воробей – виконавчий директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. 

Оксана Лоянич - підприємниця, бізнес-тренерка, експертка по продажах, засновниця бізнес-школи Alter Ego, ідеолог простору для молоді POSTERUM.

Зінаїда Регурецька – к.е.н., експерт з організації та введення бухгалтерського обліку з 20-річним досвідом, провідний спеціаліст з питань оподаткування.

Тетяна Фурманова - експерт по інстраграм, використовує механіки роботи інстаграм-майданчика для просування бізнесу та експертів та допомагає розібратися в ефективності використання інстаграму.

Марина Однорог - smm-спеціалістка, контент-менеджерка, копірайтерка, в минулому — журналістка. Досвід роботи у різних нішах: медицина, ресторанний бізнес, медіа, агро, фешн, освіта, нерухомість. Працювала переважно з локальним малим та середнім бізнесом. У роботі з клієнтами завжди поєднує знання з різних сфер діяльності та виходить за межі класичного поняття smm.

Детальніше

img

Вінниця, Online-Zoom
29 липня
10:00 до 13:00

Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Процедура

img

Посилання для реєстрації:
https://forms.gle/w4GFnZ5UpBm1vNBW6

Організатор

img

Захід організований Business People Club в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Цілі

img

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Примітки

img

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на  обробку та зберігання своїх персональних даних а також на участь у відео - чи фотозйомці під час заходу

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події