Швидка Бізнес-Допомога

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?17 серпня 2021ЧасЧас: 10:00 до 13:00ОрганізаторОрганізації: Business People Club

Кожен охочий зможе отримати 30-хвилинну консультацію у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу в нових умовах Пандемії.

Питання

img

Ведете бізнес і застрягли в операційній діяльності?
Маєте більше запитань ніж відповідей при ведені бізнесу в умовах Covid-19?
Потребуєте вузької експертної консультації з HR, PR та SMM, міжнародного та українського права, бухгалтерського обліку, стратегічного планування, публічних виступів та продажів, – тоді Швидка Бізнес-Допомога для вас:

Послуги

img
  • спілкування з експертами у режимі 1-на-1
  • 100% уваги експерта до вашого бізнесу
  • підбір кейсів та рішень
  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.

Експерт

img

Ольга Добровольська – засновниця та керівниця HR-агентства Red Berry, 10 років в HR, HRD та HR-менторка, бізнес-тренерка, експертка з навчання та розвитку працівників компаній, авторка публікацій і статей в авторитетних виданнях на тему персоналу, спікерка на фестивалях та конференціях.

Назар Мартинюк – експерт з питань захисту бізнесу та інвестицій, корпоративного та господарського права, керівник юридичного департаменту великого аграрно-промислового холдингу "Кряж", засновник та керуючий партнер юридичної фірми "MTA партнери", 16 років в юриспруденції, старший викладач кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету Донецького університету ім.Василя Стуса, спецкурс "Захист суб’єктів підприємницької діяльності".

Іван Фролков – срібний тренер з продажу в Україні за версією видання TradeMasterGroup, власник і експерт консалтингової компанії "Формули продажів". Більше 11 років досвіду в продажах, заробив для своїх клієнтів понад 8 500 000 $, особисті продажі понад 3 500 000 $, власник двох компаній: торгово-експортної компанії Caravan Trade і консалтингової компанії "Формули продажів", акредитований фахівець в Європейському банку реконструкції та розвитку.

Олена Остапенко – тренерка з комунікації, засновниця і тренерка "Школи комунікації", авторка курсу "Експерт онлайн" для підприємців та експертів. Для місцевих учасників є можливість отримати консультацію в офлайн форматі.

Володимир Воробей – виконавчий директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Оксана Лоянич – підприємниця, бізнес-тренерка, експертка по продажах, засновниця бізнес-школи Alter Ego, ідеолог простору для молоді POSTERUM.

Зінаїда Регурецька – к.е.н., експертка з організації та введення бухгалтерського обліку з 20-річним досвідом, провідна спеціалістка з питань оподаткування.

Тетяна Фурманова – експертка по інстаграм, використовує механіки роботи інстаграм-майданчика для просування бізнесу та експертів та допомагає розібратися в ефективності використання інстаграму.

Марина Однорог – smm-спеціалістка, контент-менеджерка, копірайтерка, в минулому — журналістка. Досвід роботи у різних нішах: медицина, ресторанний бізнес, медіа, агро, фешн, освіта, нерухомість. Працювала переважно з локальним малим та середнім бізнесом. У роботі з клієнтами завжди поєднує знання з різних сфер діяльності та виходить за межі класичного поняття smm.

Детальніше

img

17 серпня
10:00 до 13:00
ONLINE, ZOOM

Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Процедура

img

Посилання для реєстрації:
https://forms.gle/LFp3NfWpRs1sdvg26

Нагадуємо про ліміт двох консультацій на одну компанію.

Організатор

img

Захід організований Business People Club в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Місія

img

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Примітки

img

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на  обробку та зберігання своїх персональних даних а також на участь у відео - чи фотозйомці під час заходу

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події