Dnipro Business Women Forum

Де проводиться?Місто: ДніпроАдреса: вул. Набережна Перемоги, 9б
ДатаКоли?15 вересня 2021ЧасЧас: 10:00-17:00ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

Форум підтримки жіночого підприємництва запрошує бізнес-вумен розширити свої знання у сфері ведення бізнесу під час економічної кризи, спричиненої пандемією.

Цільова аудиторія

img

Запрошуємо підприємниць, власниць бізнесу, керівниць підрозділів підприємств та бізнес вумен, що планують розвивати свої підприємницькі навички, до участі у Форумі підтримки жіночого підприємництва Dnipro Business Women Forum.

Цілі

img
На Форумі вчитимемося вести бізнес в стані економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Програмою заходу передбачено 4 ключові сесії:
  • Панельна дискусія за участі регіональних стейкхолдерів підтримки розвитку жіночого підприємництва. Презентація ініціатив та програм.
  • Тематична панель. «Історії успіху відомих жінок-підприємниць. Сила в об’єднанні».
  • «Достігатори»: зворотна сторона медалі. Майстер клас від Дарії Вексель, бізнес коуча, психологині.
  • Презентації бізнесів та проєктів, якими володіють жінки.

Умови

img

Участь безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за формою https://forms.gle/4r7aZFUEYiFrQWZ7A та підтвердження від організаторів заходу.

Організатор

img

Захід організовано Дніпропетровська торгово-промислова палата в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події