Економічні тренди в період пандемії. Можливості, інфраструктура, досвід бізнесів

Де проводиться?Місто: ДніпроАдреса: Культурно-діловий центр «Менора»
ДатаКоли?24 вересня 2021ЧасЧас: 10:00-17:00ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

Демонстрація всіх ініціатив та програм підтримки МСБ, здобутків та напрацювання проєкту для бізнесу - від COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Дніпра

Програма

img

Півроку навчань, пошук нових рішень, найкращі консультанти – все це акумульовано та буде презентовано в рамках фінальної конференції COVID-19 Бізнес клініки Дніпра, що разом з шістьма регіональними організаціями підтримки бізнесу https://www.giz.de/en/worldwide/95130.html з березня по вересень 2021р. реалізують ініціативу COVID-19 Бізнес-клініки в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується GIZ.

Мета проєкту - створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання; допомога українським малим і середнім підприємствам (МСП) відреагувати на напружені економічні умови, викликані пандемією COVID-19.

Сьогодні робота COVID-19 Бізнес клініки Дніпра, діяльність якої охоплювала п’ять регіонів (Дніпропетровську, Запорізьку, Черкаську, Кіровоградську та контрольовану урядом частину Донецької області) та була спрямована, насамперед, на підтримку малих та середніх підприємств з секторів машинобудування, металообробки, електротехнічної та енергетичної галузей, хімічної промисловості, індустрії гостинності та постачальників для HoReCa, добігає кінця.

Наразі надано навчальну, консультаційну, інформаційну допомогу вже більш ніж 700 представникам компаній України - учасників різноманітних форматів підтримки та заходів в рамках операційного плану ініціативи.

24 вересня 2021р. ми запрошуємо підприємців, консультантів на нашу фінальну конференцію, де очікується демонстрація здобутків та напрацювань проєкту, корисних форматів підтримки та презентаційно-методичних матеріалів.

Планується, що три секції з чотирьох будуть присвячені конкретній аналітиці, трендам в економіці, трансформації ринків, а також досвіду менеджменту, стратегічного планування та оптимізації бізнес-процесів в умовах пандемії, діалогу, візії підприємців та представників влади щодо синергії в розробці ефективних та своєчасних законодавчої бази, урядової політики та інфраструктури підтримки підприємництва в нашій країні.

Умови

img

Захід відбудется у Дніпрі в культурно-розважальному центрі «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4/26). Участь безкоштовна за умови обов’язкової реєстрації за посиланням: https://forms.gle/1QX66fEJV4qYoJcV8

Питання

img

З радістю відповімо на ваші запитання за тел. (056)374-94-12 (10), [email protected]

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події