Грантові можливості для жіночого бізнесу під час війни: де шукати і як отримати кошти

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?14 лютого 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата
Захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами  в рамках  проєкту «Експертні консультації «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Ідея

img

Запрошуємо власниць та керівниць бізнесу на перший онлайн захід «Грантові можливості для жіночого бізнесу під час війни: де шукати і як отримати кошти» в рамках серії вебінарів «Грантова підтримка жіночого підприємництва», що відбудеться  14 лютого о 10:30.

До участі запрошуються жінки - представниці мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, що працюють із бізнесом, громадських організацій та бізнес-об’єднань.

Теми

img

На вебінарів ви дізнаєтесь:

  • Канали залучення коштів
  • Державні та міжнародні грантові програми
  • Де шукати інформацію про грантові програми
  • Як стати привабливим для грантодавців
  • Стратегія залучення коштів

Експерт

img

Спікерка:

Ірина ТИТАРЧУК, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі, кандидат економічних наук, доцент, консультантка з фінансів та грантів для малого та середнього бізнесу. Має понад 5-річний досвід, як експертка проєктів із підтримки бізнесу донорських програм WYG International, USAID CEP, GIZ, Agritrade Ukraine, Dutch Embassy, USAID Agro

Організатор

img

Захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за підтримки сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Реєстрація за посиланням

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події