Групова консультація з фахівцями Головного управління Державної податкової служби

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?4 червня 2021ЧасЧас: 11:00ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

В рамках заходу експерти ДПС нададуть відповіді на найбільш актуальні питання з боку МСБ

Призначення

img

Запрошуємо до участі у онлайн груповій консультації з фахівцями Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області, яка відбудеться 4 червня 2021р. початок об 11:00, платформа Zoom.

Модеруватиме зустріч Ольга Целуйко, незалежний податковий та фінансовий консультант, керівниця Комітету підтримки малого і середнього бізнесу при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті.

У період економічної кризи, викликаною пандемією, малий та середній бізнес розраховує на відповідну державну фіскальну політику та допомогу.

В Україні державою було тимчасово впроваджено наступні заходи https://sme.gov.ua/covid19-qa/#qa2, які пов’язані з накладенням мораторію на податкові перевірки, тимчасове скасування штрафів, податкові канікули, часткове погашення податкового боргу платників, звільнення від сплати податків та зборів ФОП 1-ї групи, відтермінування застосування PPO, продовження дії деяких ліцензій на період карантину, спрощений порядок введення в обіг засобів індивідуального захисту та інше.

Напрямки

img

В рамках заходу експерти ДПС нададуть відповіді на найбільш актуальні питання з боку МСБ за наступними напрямами:

 • На які перевірки діє мораторій , а які перевірки поновлено. План перевірок.
 • Нові методрекомендації від ДПС по проведенню перевірок бізнесу: коли підприємство опиняється в зоні ризику?
 • Запити, повідомлення, допуск до перевірки.
 • Карантинні обмеження податкових перевірок: випадки, практичні поради.
 • Перевірки в сфері ЗЕД. Нарахування пені. За який період можуть перевірити підприємство з урахуванням зупинення строків давності на період карантину.
 • Застосування РРО, актуальні обмеження. Хто може працювати без РРО.
 • Перевірки виконання вимог закону про фінмоніторинг при проведенні грошових переказів. Обмеження по сумам, поглиблена перевірка ризикованих операцій. Чи треба турбуватись контрагентам ризикованого підприємства?

Експерт

img
 • Оксана Мяч, заступниця начальника управління – начальник відділу перевірок у сфері матеріального виробництва управління податкового аудиту ГУ ДПС;
 • Микита Шахновський – начальник відділу перевірок фінансових операцій управління податкового аудиту ГУ ДПС;
 • Світлана Аратюнова – начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС;
 • Ольга Целуйко, податковий консультант, голова Комітету підтримки малого і середнього бізнесу при Дніпропетровській ТПП

Умови

img

Участь безкоштовна!

Реєстрація для участі у зустрічі та форма надання питань до спікерів доступні за посиланням: https://forms.gle/hyBdEMjUsgmty3Vw9

Організатор

img

Захід організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У випадку можливих запитань, прохання телефонувати нам (056)374-94-10 (12) або писати на [email protected]

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події