Як написати маркетингову стратегію своїми силами

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?4 грудня 2023ЧасЧас: 14:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час повномасштабної війни в рамках проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Теми

img

Вебінар на тему: «Як написати маркетингову стратегію своїми силами» відбудеться 4 грудня 2023р. о 14:30, в рамках якого будемо говорити про:

  • ситуаційний аналіз - маркетинговий аудит
  • специфіка формулювання маркетингових цілей
  • аналіз портфелю товарів
  • точки диференціації на ринку
  • 4 вектори маркетингової стратегії та плани дій 

Експерт

img

Спікер: Світлана НАСИРОВА, бізнес-тренерка, фасилітаторка, ведуча стратегічних і командних сесій, бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу.

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10) або пишіть на пошту export@dcci.org.ua

Партнери

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події