Як скласти заявку на грант, щоб його виграти
Запрошуємо власниць та керівниць бізнесу на заключний онлайн захід в рамках серії вебінарів «Грантова підтримка жіночого підприємництва»
Цільова аудиторія
До участі запрошуються жінки - представниці мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, що працюють із бізнесом, громадських організацій та бізнес-об’єднань.
Теми
Ми розглядатимемо:
- Як використовувати інформацію про грантові програми
- Особливості написання проєктів
- Помилки та переваги при подачі на грантове фінансування
- Актуальні гранти для бізнесу
Експерт
Ірина ТИТАРЧУК,
виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі, кандидат економічних наук, доцент, консультантка з фінансів та грантів для малого та середнього бізнесу. Має понад 5-річний досвід, як експертка проєктів із підтримки бізнесу донорських програм WYG International, USAID CEP, GIZ, Agritrade Ukraine, Dutch Embassy, USAID Agro
Умови
Участь у вебінарі безкоштовна.
Організатор
Захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.
КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ
Контакти адміністратора події
- Дніпропетровська торгово-промислова палата+380563749413[email protected]
Інші події
-
Вебінар "Побудова системного бізнесу"
ДатаКоли?28 листопада 2024 Де проводиться?Місто: OnlineНа цьому вебінарі ми поговоримо про структуру системного бізнесу. Від формування організаційної структури до будови менеджменту всередині компанії
-
Вебінар "Делегування без хаосу: як передати повноваження і зберегти контроль"
ДатаКоли?5 грудня 2024 Де проводиться?Місто: OnlineВебінар про те, як підприємцям звільнити свій час від рутинних завдань, навчитися довіряти команді й уникнути ситуацій, коли після делегування проблем стає більше, ніж було. Розглянемо, як правильно передавати завдання, щоб підвищити ефективність бізнесу, зберегти якість виконання та не втратити контроль.