Як створювати більше цінності для клієнтів?

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?24 листопада 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час повномасштабної війни в рамках проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Теми

img

Вебінар на тему: «Як створювати більше цінності для клієнтів?» відбудеться 24 листопада 2023р. о 10:30, в рамках якого будемо говорити про:

  • бізнес-логіку та інструменти створення й продажу пропозиції цінності для клієнта та різних сегментів ринку;
  • перепони, що гальмують продажі;
  • поняття «цінність» для клієнта;
  • методологію розробки пропозиції цінності для клієнтів;
  • технологія продажів змін всередині компанії;
  • Складні продажі. Методологія продажу «Пропозиції Цінності»

Експерт

img

Юлія ПЛІЄВА, засновниця та СЕО Apple Consulting®, Adjunct-professor kmbs, експерт стратегічного управління бізнесом, фахівець в області маркетингу та продажів з широким міжнародним досвідом. Членкиня Aspen-спільноти в Україні та BMW Foundation Herberd Quandt. Входить до десятки кращих бізнес-леді країни по версії Companion Group (2009 рік). «Молодий підприємець року в Україні - 2007» Міжнародного конкурсу Ernst&Young. 

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10) або пишіть на пошту [email protected] 

Організатор

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події

На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.