Можливості LinkedIn для розвитку бізнесу

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?12 серпня 2021ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

Під час групової консультації поговоримо про LinkedIn — соціальну професійну мережу №1 в світі, надамо відповіді на наступні запитання, з якими до нас звертається бізнес, особливо під час пандемії коронавірусу, коли більшість активностей реалізується онлайн.

Експерт

img

Запрошуємо МСП до участі у груповій консультації на тему «Можливості LinkedIn для розвитку бізнесу», яка відбудеться 12 серпня 2021р. з 11:00 до 13:00 онлайн за участі Оксани Байло, сертифікованої тренерки та експертки з методик Social Selling та продуктів LinkedIn для В2В продажів, співзасновниці та керуючої партнерки Execus Ukraine — ексклюзивного представника LinkedIn в Україні.

Оксана більше 13-ти років в В2В продажах. Має успішний досвід управління продажами, побудовою стратегій в роботі з клієнтами та консалтингу в компаніях Київстар, Укртелеком, Miller Heiman Group. Є авторкою статей на тему В2В продажів та Social Selling в LinkedIn. Впроваджувала нове мислення Social Selling та інструменти використання LinkedIn для В2В команд Vodafone Ukraine, Nova Poshta Global.

Цілі

img

Під час групової консультації поговоримо про LinkedIn — соціальну професійну мережу №1 в світі, надамо відповіді на наступні запитання, з якими до нас звертається бізнес, особливо під час пандемії коронавірусу, коли більшість активностей реалізується онлайн, а саме:

  • Як використовувати LinkedIn для збільшення продажів і масштабування бізнесу?
  • Що таке Social Selling Index — показник ефективності роботи в LinkedIn?
  • Як використовувати інструменти для розвитку продажів та комунікацій через LinkedIn: професійний профіль в LinkedIn, мережу контактів, пошук і дослідження, поширення контенту, LinkedIn Navigator та inMail.
  • Як правильно взаємодіяти з соціумом в LinkedIn?

Запрошена експертка поділиться практикою як вести бізнес сторінку в LinkedIn, надасть дієві поради та інструкції, які допоможуть вам почати використовувати LinkedIn для бізнесу та пошуку клієнтів прямо зараз.

Умови

img

Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням: https://forms.gle/Tr5JJtgurKxEtdis8

Організатор

img

Консультація проводиться Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

У випадку можливих запитань прохання телефонувати нам (056)374-94-10 (12) або писати на [email protected].

#eu4business #MovingForwardTogether #sme_support_EU_GIZ #Сovid19_Business_Clinics

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події