Надихаюче лідерство

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?5 вересня 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Теми

img

Вебінар на тему: «Надихаюче лідерство» відбудеться 5 вересня 2023р. о 10:30, в рамках якого поговоримо про виклики сучасного керівника, складні ситуації, мотивацію команди та постановку цілей в умовах BANI-світу. Розберемося з тим, що викликає супротив змінам у команди, як управляти своїми та чужими емоціями та як надихати кожного члена команди на досягнення поставлених цілей.

Експерт

img

Спікер:

Ольга ДОБРОВОЛЬСЬКА, бізнес-тренерка, експертка з навчання та розвитку працівників компаній, ведуча стратегічних сесій, HR-консультантка, власниця HR-агентства Red Berry, керівниця регіонального представництва Української платформи Women in Business у м. Львів, консультантка з питань підбору, мотивації та розвитку працівників. Має практичний досвід роботи у HR (сфері управління людськими ресурсами) 12 років.

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте (056)374-94-10 або пишіть на пошту [email protected]

Організатор

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події