Нетворкінг для розвитку бізнесу

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?31 травня 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадських активістів, представників бізнес об’єднань, до участі у навчанні в рамках проєкту «Експертні консультації «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська регіональні торгово-промислові палати за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу

Теми

img

Вебінар на тему: «Нетворкінг для розвитку бізнесу» відбудеться 31 травня 2023 о 10:30, в рамках якого учасники дізнаються про таке:

  • Як за допомогою нетворкінгу розвивати свій бізнес?
  • Як створити самопрезентацію, що запам’ятовується?
  • Elevator pitch або як вразити інвестора за 15 сек?
  • Витончене мистецтво фоллоу-ап. Або чому виграють наполеглеві?
  • Як ефективно будувати оточення через бізнес-клуби?
  • В які бізнес-спільноти варто вступити?
  • Як запустити сарафанне радіо через нетворкінг?

Експерт

img

Спікер вебінару:

Катерина ДОРОШЕВСЬКА, фаундерка агенції персонального брендингу BECOME. Бренд-стратег, 15+ років у комунікаціях та PR, 200+ клієнтів у різних нішах. Ініціаторка спільноти підприємців, що виходять на міжнародний ринок UA business Global. Експертка з напряму «Стратегічний PR та бізнес-комунікації» у Дія.Бізнес.

Організатор

img

Завдяки підтримці ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10) або пишіть на пошту [email protected] 

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події