Переваги продажів на E-commerce. Глобальні тренди.

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?16 серпня 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програма

img

Вебінар на тему: «Переваги продажів на E-Commerce. Глобальні тренди» відбудеться 16 серпня 2023р. о 10:30, в рамках якого учасники дізнаються про таке:

  • Переваги продажів на E-Commerce. Статистика та тренди.
  • Відомі майданчики. Вимоги до товарів та продавців
  • Які основні кроки потрібно зробити, щоб вийти на глобальні E-Commerce ринки?

Експерт

img

Спікери: 

Діна СІДАШ

Віцепрезидентка Дніпропетровської торгово-промислової палати, бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства. Сертифікована консультантка з експорту, консультантка SURE.

Владислав ЛУК’ЯНЕНКО

Завідувач Центру підтримки експорту Дніпропетровської торгово-промислової палати, сертифікований консультант з експорту, бізнес-консультант з 5-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства. Практика роботи на платформі EEN Ukraine.

Лариса ЦИГАН

Віцепрезидентка Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері розвитку конкурентоспроможності підприємств з огляду на місцеву та зарубіжну кон’юнктуру ринків, грантового консалтингу, бізнес діагностики.

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10) або пишіть на пошту [email protected]

Організатор

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події