Підготовка компаній та проєктів до залучення фінансування

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?24 серпня 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Формат

img

Тема вебінару: “Підготовка компаній та проєктів до залучення фінансування”

Коли відбудеться: 24 серпня о 10:30

Експерт

img

Спікер: Вадим ШИЯН - член Ради Асоціації українських банків, керуючий партнер консалтингової компанії UBS Finance group; має 18-річний досвід підготовки та реалізації проєктів із залучення фінансування для компаній SMЕ

Теми

img

В рамках вебінару учасники дізнаються про таке:

  • як задовольнити потенційного кредитора або на що звернути увагу потенційного кредитора
  • психологія прийняття рішення про затвердження фінансування

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте (056)374-94-12 (10) або пишіть на пошту [email protected]

Організатор

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події