Пошук та перевірка бізнес ідей

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли? з 14 червня 2021 по 15 червня 2021ЧасЧас: 10:00ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

За даними дослідження MasterCard, за час кризи, викликаної Covid-19, 42% бізнесів, керованих жінками, перейшли на цифрову бізнес-модель, а 34% визначили нові можливості для бізнесу після пандемії.

Цільова аудиторія

img

Жінки в бізнесі набагато швидше адаптуються і справляються з перешкодами на шляху до успіху. 

Запрошуємо керівниць та власниць бізнесу (або делегованих ними менеджерок), а також, жінок що мріють створити власний бізнес, до участі у дводенному онлайн практикумі «Пошук та перевірка бізнес ідей», що відбудеться 14 – 15 червня 2021 на платформі Zoom.

Експерт

img

Хто наші спікери?

Юлія Павленко - директорка департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта», ініціаторка проєкту E-Export School.

Катерина Вітковська - засновниця найчисельнішої та однієї з найбільш корисних Facebook-груп для Etsy-продавців — «Сотвори свой бизнес! Etsy», де близько 24 тис. майстрів з 101 країни світу допомагають один одному з питань міжнародних продажів; Разом із командою запустили під ключ більше ніж 60 магазинів на Etsy, провели аудити понад 50 магазинів і надали безліч інших послуг для Etsy-магазинів.

Олег Білоногий - незалежний консультант і продавець на eBay, засновник спільноти Ebay & PayPal Pro — СНД. Успішно займається продажами на eBay з 2015 року. Заснував одну з найбільших спільнот, заснованих eBay-селлером на просторах СНД. Консультант з просування брендів і товарів на майданчику eBay.

Напрямки

img

Що ми будемо робити на онлайн - тренінгу?

  • дізнаємось, як знайти цікаву бізнес ідею, яку ви зможете втілити;
  • з’ясуємо, які тренди потрібно відстежувати та які сервіси можуть у цьому допомогти;
  • розглянемо основні міжнародні маркеплейси: де продають товар з України? Особливості операційної моделі: прийом, оплати, доставка. В2С доставка: митниця, інтеграція, взаємодія.
  • дізнаємось про майданчик eBay: особливості, нововведення. Плюси і мінуси в порівнянні іншими майданчиками та способами торгівлі онлайн.
  • аккумулюємо ідеї в контексті eBay;
  • проаналізуємо ніші та конкурентів за допомогою сервісу ZikAnalitics.
  • навчимося будувати стратегію виходу на ринок eBay.

Умови

img

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/Kbr934LiKYtunYcM6

Організатор

img

Навчання організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Регіональні партнери ініціативи:

Запорізька торгово-промислова палата, Донецька торгово-промислова палата, Черкаська торгово-промислова палата Cherkasy CCI, Кіровоградська торгово-промислова палата

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події

На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.