РИНОК ПРОДОВОЛЬСТВА КНР. ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ ТА ПОРАДИ

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?21 вересня 2021ЧасЧас: 11:00ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

Тренди, логістика, верифікація, програма «Шовковий шлях» і чек-лист для експортерів - все важливе про специфіку китайського ринку для українського підприємця в одній консультації

Цільова аудиторія

img

Запрошуємо українські МСП, бізнес яких зазнав втрат під час пандемії коронавірусу, на групову онлайн консультацію «Ринок продовольства КНР. Практичні кейси та поради» з експертом по експорту Миколою Ларіним, що відбудеться 21 вересня 2021р. на платформі Zoom

Теми

img

Разом спробуємо дізнатись про таке:

  • Специфіка ринку Китаю. На що звернути увагу саме українському товаровиробнику?
  • Україна на продовольчому ринку КНР та сприйняття українських продуктів китайцями. Що в тренді?
  • Цільова програма «Шовковий шлях» - новий дієвий та практичний інструмент для експорту української продукції до Китаю. Як він працює та як скористатися на цим інструментом на практиці?
  • Приклади вже реалізованих проектів щодо експорту української продукції в Китай в рамках програми «Шовковий шлях». Чек-лист для українського експортера.
  • Як краще побудувати логістику у роботі з Китаєм в режимі експорту: вимоги перевізників, документи. На що звертати увагу?
  • Верифікація (підтвердження відповідності) – дієвий інструмент доказу митної вартості товарів, які імпортуються з КНР або країною походження яких є Китай. Як це працює на практиці?
  • Кому може бути відмовлено у підтвердженні відповідності експортних митних декларацій та інших документів на товари, що експортуються з КНР?

Умови

img

Реєстрація для участі у онлайн консультації за посиланням: https://forms.gle/VW3UxaUSyTUmHCZt5

Участь безкоштовна!

Організатор

img

Консультацію організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У випадку можливих запитань, прохання телефонувати нам (056)374-94-10 (12) або писати на [email protected]

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події