Ризик-орієнтований підхід у менеджменті

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?27 липня 2021ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата

На тренінгу дізнаєтесь про інструменти в управлінні компаніями: культуру, технології та систему інтеграції ризик-орієнтованого підходу до бізнес-процесів компаній.

Цільова аудиторія

img

Запрошуємо малі та середні підприємства до участі у груповій консультації на тему «Як ризик-орієнтований підхід у менеджменті впливає на втрати та досягнення цілей у бізнесі?», яка відбудеться 27 липня 2021р. з 10:00 до 12:00 онлайн за участі Михайла Левицького, СЕО компанії TMS, коопераційного партнера та офіційного представника в Україні світового лідера в сфері послуг сертифікації, випробувань та технічної експертизи - концерну TÜV SÜD.

Цілі

img

Проблема мінімізації втрат у турбулентних ситуаціях завжди актуальна для забезпечення стійкості бізнесу.

Наслідки пандемії продемонстрували абсолютній більшості підприємців у світі десятки непередбачуваних та безліч нестандартних ситуацій, які принесли бізнесам збитки.

Це була відсутність можливості забезпечити свої бізнес-процеси: порушення договірних умов контрагентами, неможливість виконувати в силу об'єктивних причин свої зобов'язання перед кредиторами, відсутність можливості ефективно використовувати за призначенням власну або орендовану інфраструктуру для забезпечення бізнес-процесів, падіння попиту та продажів через канали продажів, що вважалися стабільними і та перспективними, обмеження на ділові відрядження, неможливість забезпечити повністю ефективні робочі та управлінські процеси в умовах карантину.

Також впливали негативні зовнішні фактори: падіння попиту та згортання ринків, значне подорожчання сировини, ресурсів, логістики, обмежений режим сервісів від держави/приватних постачальників та їх запізнення у часі, запізнення у часі дій Уряду, менеджменту самих бізнесів щодо адекватної порахованої реакції на форс-мажорні ситуації, економічну кризу, більш гострий протекціонізм своїх економічних інтересів з боку інших держав, контрагентів, клієнтів та наслідки цих та багатьох інших факторів.

Тож поговоримо про інструменти в управлінні компаніями: культуру, технології та систему інтеграції ризик-орієнтованого підходу до бізнес-процесів компаній, кращі доступні для МСП практики для мінімізації частини втрат та забезпечення безперервності бізнесу.

Умови

img

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням

Організатор

img

Консультація проводиться Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

У випадку можливих запитань прохання телефонувати нам (056)374-94-10 (12) або писати на [email protected].

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події