Створення іміджу. Підготовка до презентацій та виступів

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?31 серпня 2023ЧасЧас: 10:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Теми

img

Тема вебінару: «Створення іміджу. Підготовка до презентацій та виступів»

Коли відбудеться: 31 серпня 2023 р. о 10:30

В рамках вебінару часники дізнаються про таке:

  • як створювати презентації продуктів та послуг компанії
  • як презентувати компанію в соцмережах
  • як писати листи та повідомлення клієнтам.

Експерт

img

Спікер: Дмитро Швець — директор консалтингової компанії Start Global; більше 15 років досвіду розвитку міжнародного бізнесу для малого бізнесу і світових корпорацій; автор та ведучий подкасту для експортерів Start Global Insights; волонтер в Do Business With Ukrainians (волонтерська платформа з просування українського бізнесу за кордоном); засновник n.cubator (платформа з розвитку усвідомленого підприємництва); викладач програм з експорту та продажів в KMBS та UCU Business School.

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте +38066-351-23-30, контактна особа - Тетяна Селезень або пишіть на пошту [email protected]

Організатор

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події