Тайм менеджмент

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?29 листопада 2023ЧасЧас: 14:30ОрганізаторОрганізації: Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у черговому із серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час повномасштабної війни в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Теми

img

Вебінар на тему: «Тайм менеджмент» відбудеться 29 листопада 2023р. о 14:30, в рамках якого поговоримо чи замислювались Ви над тим, що Час - єдиний непоправний ресурс в світі?

Пригадуєте фільм «Час» з Джастіном Тімберлейком? В світі існувала єдина валюта - ЧАС.

За час купувалось все і за роботу оплата здійснювалась також часом, а коли він закінчувався життя обривалось.

Досить філософський підхід, який нагадує наше реальне життя. Ми обмінюємо свій час на гроші, знання, близьких, дозвілля… А інколи так бездарно ним розпоряджаємося і даруємо тим, хто не готовий оцінити!

На вебінарі поговоримо про те, як управляти собою в часі, а не часом. Адже часом управляти неможливо, він спливає сам з собою.

Розглянемо наступні техніки:

  • Стратегічний тайм-менеджмент – як організувати своє життя довкола  своїх довгострокових цілей.  Виявлення та ранжування особистих цінностей. Визначення стратегічних цілей.  Постановка цілей у різних сферах життя - кар'єра, сім'я та особисте життя, фінанси, хобі та відпочинок. Взаємини, здоров'я, особистий розвиток.  Правила встановлення цілей: добре сформульований результат Розбиття цілей: цілі на рік, місяць, тиждень та день. 
  • Тактичний тайм-менеджмент - як керувати своїм часом протягом дня.  Розміщення пріоритетів. Метод АВС Визначення термінових та важливих справ. Матриця Ейзенхауера. Швидка тайм-менеджерська допомога. Усунення «поглиначів часу».

Експерт

img

Ольга ДОБРОВОЛЬСЬКА, бізнес-тренерка, експертка з навчання та розвитку працівників компаній, ведуча стратегічних сесій, HR-консультантка, власниця HR-агентства Red  Berry, керівниця регіонального представництва Української платформи Women in Business у м. Львів, консультантка з питань підбору, мотивації та розвитку працівників. Має практичний досвід роботи у HR (сфері управління людськими ресурсами) 12 років.

Умови

img

Завдяки підтримці ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Контактні особи

img

Маєте запитання? Телефонуйте (056)374-94-10 або пишіть на пошту export@dcci.org.ua

Організатор

img

Для довідки: захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події