Як побудувати успішний сімейний бізнес
Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні спільно з Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за фінансової підтримки уряду Польщі запрошують на вебінари та подаватись на додаткові ваучери на індивідуальні консультації з питань експорту для підприємців та підприємниць в межах проєкту «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни».
Теми
Реєструйтесь на вебінар «Як побудувати успішний сімейний бізнес» за посиланням та дізнавайтесь про таке:
- Управління змінами, саме з цього починається успішний сімейний бізнес
- Як встановити кордони між сім'єю та бізнесом.
- У сімейному бізнесі хтось головний, чоловік чи дружина?
- Корпоративна культура в сімейному бізнесі
- Як розподілити фінанси в сімейному бізнесі.
Експерт
Спікерка вебінару - Тетяна ШЕЛЕСТ - співвласниця українського бренду SHEMAX, яка спільно з чоловіком та родиною будують вже другий завод під час війни.
Організатор
Захід організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) за фінансової підтримки уряду Польщі.
Примітки
Зареєструватися на інші вебінари та нашу ваучерну підтримку можна за посиланням
Контактні особи
Дізнатися детальнішу інформацію або отримати консультацію можна за телефоном: (056)374-94-12 або листом на електронну пошту [email protected].
КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ
Контакти адміністратора події
- Дніпропетровська торгово-промислова палата+380563749413[email protected]
- Чернігівська торгово-промислова палата+380952714402[email protected]
Інші події
-
Вебінар "Побудова системного бізнесу"
ДатаКоли?28 листопада 2024 Де проводиться?Місто: OnlineНа цьому вебінарі ми поговоримо про структуру системного бізнесу. Від формування організаційної структури до будови менеджменту всередині компанії
-
Вебінар "Делегування без хаосу: як передати повноваження і зберегти контроль"
ДатаКоли?5 грудня 2024 Де проводиться?Місто: OnlineВебінар про те, як підприємцям звільнити свій час від рутинних завдань, навчитися довіряти команді й уникнути ситуацій, коли після делегування проблем стає більше, ніж було. Розглянемо, як правильно передавати завдання, щоб підвищити ефективність бізнесу, зберегти якість виконання та не втратити контроль.