Індивідуальна зустріч (B2B) з членами Міжнародного Трейд-клубу в Україні

Де проводиться?Місто: КиївАдреса: м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 55, Київська торгово-промислова палата
ДатаКоли?21 лютого 2023ЧасЧас: 10-16:00ОрганізаторОрганізації: Київська торгово-промислова палата

Цікаво поспілкуватися з представниками іноземних Посольств та керівниками торговельно-економічних місій? Бажаєте озвучити та надати свої пропозиції? 

Організатор

Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубу, що об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Про послугу

Основною метою діяльності Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів, промислових підприємств України, сприяння в установленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями.

Отримані матеріали дипломати використовують для підготовки пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн для налагодження торговельно-економічних зв’язків з Україною.

Напрямки

Програмою передбачено проведення індивідуальних зустрічей та переговорів з членами Трейд-клубу, де у кожного підприємства тільки один раз на рік є можливість протягом 4-х годин безпосередньо поспілкуватися з представниками Посольств, керівниками торговельно-економічних місій відповідних країн та надати свої пропозиції.

Партнери

У заході мають намір взяти участь Надзвичайні і Повноважні Посли Бразилії, Молдови, Лівії, Румунії, Чорногорії, Таджикистану, Єгипту.

Керівники торговельно-економічних місій Словаччини, Франції, Великобританії, Пакистану, Польщі, Литви, В’єтнаму, Малайзії, Канади, Ізраїлю, Узбекистану, Бразилії, Данії, Австрії, Бельгії, Норвегії.

А також міжнародні організації, бізнес-асоціації та фірми, які займаються сприянням розвитку підприємництва.

Процедура

21 лютого, 10:00 -16:00 

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55, Київська торгово-промислова палата

Вимоги

Попередня онлайн-реєстрація обов’язкова за формою: https://forms.gle/eao7FB5a3Le2V5aB6

Проект програми заходу додається.

Фінансування

Організаційний внесок для участі у заході - 1800 грн. з ПДВ на 1 особу для VIP-членів Київської ТПП, 2000 грн. – для членів палати, 2500 грн. – для інших підприємців (участь у пленарному засіданні та двосторонніх переговорах, знайомства, бейджі, інтерв’ю, фото та відеозйомка, інформаційні матеріали, вода, кава, чай, печиво).

Контактні особи

Керівник Центру Беліков Михайло Матвійович

тел.: (044) 482-04-40, (068) 702-04-71;

e-mail: [email protected]

 

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події