Безкоштовні консультації для підприємців

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли? з 1 серпня 2021 по 30 листопада 2021ОрганізаторОрганізації: Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу
Запрошуємо скористатися безкоштовними консультаціями для вашого бізнесу в рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки». В рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки» доступні безкоштовні короткі консультації від провідних експертів для розвитку вашого бізнесу. Простий та ефективний спосіб отримати зворотний зв’язок, поради та рекомендації для швидких, дієвих та раціональних управлінських рішень.

Цільова аудиторія

img

малі та середні підприємці Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Формат

img

онлайн на платформі ZOOM

Експерт

img
Владимир Евсеев - директор РФПП в Миколаївській області, керуючий партнер Агенції розвитку південного регіону, керівник Інноваційного кластеру RInnoHUB, експерт з розвитку підприємництва.
Надія Карплюк - експертка з розвитку підприємництва, бізнес-тренерка.
Тетяна Герасимова - бізнес-тренерка, експерт по фінансах у Консалтингове агентство "Ведіс"

Організатор

img

Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події