ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ: Європейські можливості для українських культурних та креативних індустрій

Де проводиться?Місто: МиколаївАдреса: вул.Спортивна 9 (конференц-зала ресторану "Старгородъ"
ДатаКоли?30 листопада 2021ЧасЧас: 14:00 - 18:00ОрганізаторОрганізації: Миколаївський Регіональний Центр Підтримки БізнесуСпіворганізаторСпіворганізатор: Team Europe Mykolaiv, Центр креативний індустрій CREA Center

Платформа для обміну досвідом та спілкування в сфері культури, креативних індустрій та бізнесу. Захід покликаний сприяти інтеграції бізнесу та творчості, міжнародному творчому взаємообміну та співробітництву, поширенню світових стандартів у сфері культури, а також зміцненню мережі контактів представників культурних та творчих організацій регіону, представників бізнесу та громади міста, зацікавлені в розвитку креативних індустрій. 

Формат

img

Гібридний: онлайн Zoom, офлайн конференц-зала ресторану "Старгородъ" вул. Спортивна 9, Миколаїв

Цільова аудиторія

img
представники культурних та креативних індустрій, творчих об’єднань та спільнот, підприємці-початківці в секторі креативності, журналісти, представники органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток культурних та креативних індустрій, студенти, представники громадських рад та об’єднань.

Детальніше

img
В рамках заходу передбачається обговорення питань стратегічного розвитку культурного сектору та креативних індустрій Миколаївщини в умовах євроінтеграції. Одним з ключових завдань заходу є також підвищення обізнаності громади про доступні програми, проекти та можливості у сфері культури. В рамках заходу планується презентації програм сектору «Регіональний розвиток. Культура» Представництва ЄС в Україні, програм House of Europe, Creative Europe, Українського культурного фонду, а також діючих проектів у сфері культурних та креативних індустрій та інших можливостей для представників індустрії.

 У рамках зустрічі планується кілька напрямів обговорення:

  • Тренди культурних та креативних індустрій.
  •  Креативні індустрії: вплив на розвиток економіки України.
  •  Економічні профілі креативних індустрій країн-орієнтирів.
  •  Міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку культурних та креативних ндустрій.
  •  Можливості для розвитку креативних індустрій.
  •  Культурна стратегія Миколаєва.

Умови

img

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Вхід – лише за наявності сертифікату про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту або довідки про те, що учасник перехворів на COVID-19.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події