Стратегічна сесія «ПРІОРИТЕТНІ ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ МОРСЬКОЇ ГАЛУЗІ 2021-23»

Де проводиться?Місто: Миколаїв
ДатаКоли? з 3 лютого 2021 по 26 лютого 2021ЧасЧас: 14:00-16:00ОрганізаторОрганізації: Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу

3 та 26 лютого в Миколаєві пройдуть стратегічні сесії учасників регіональної спільноти морської галузі, спрямовані на розробку проектів розвитку морської індустрії в Україні. 

Ідея

img

Стратегічна сесія відбудеться в рамках реалізації проекту “Посилення інституційної спроможності Морського Кластеру України” за фінансової підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та проекту «Інтеграція 4.0», який впроваджується Інститутом економіки та прогнозування НАН України (ІЕП) та Асоціацією Промислових Підприємств Автоматизації України (АППАУ) в рамках програми підтримки секторальної політики від Європейської Комісії. 

Суть події: 

Стратегічна сесія для учасників регіональної спільноти морської галузі для напрацювання перших кроків вирішення актуальних проблем та формування пріоритетних проектів розвитку морської галузі України. 

Детальніше про подію за посиланням.

Цільова аудиторія

img

Представники підприємств морської галузі України. 

Експерт

img

Олександр Юрчак, ДП «Укпромзовнішекспертиза», Ар'єн Уйтендаал.

Вимоги

img

Для участі в сесії необхідна реєстрація (кількість місць для участі в сесії обмежена. Бажаючі можуть приєднатись також через zoom-конференцію). 

Контактні особи

img

виконавчий директор МКУ, Роман Ханжин, [email protected].

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події
  • Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу

Інші події

На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.