Обладнання та консалтинг для МСБ через угоди про партнерство
Суть бізнес-можливості
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускає новий інструмент підтримки підприємців задля підвищення конкурентоспроможності українських бізнесів та укладатиме з українськими компаніями угоди про партнерство. У межах угоди про партнерство підприємства отримають до трьох позицій обладнання або маркетингових послуг з переліку найбільш затребуваних в Україні. Натомість бізнеси мають взяти зобов'язання щодо створення робочих місць та збільшення продажів.
Доступ
ДАНА ІНФОРМАЦІЯ ДОСТУПНА ДЛЯ ЗАЛОГІНЕНИХ ПЕРСОН
Вхід у систему
Інші бізнес-можливості
-
Грант до €90 000 на розвиток стартапів для вирішення бізнес-задач через партнерство з корпораціями
Доки актуально?Коли? до 21 листопада 2024StartSmart CEE надає можливість отримати грант у розмірі до €90 000 для стартапів, що знаходяться на етапі зростання і хочуть зосередитись на масштабуванні своїх ідей. У рамках програми Pilot Ready Acceleration учасники працюватимуть безпосередньо з корпоративними партнерами, що допоможе масштабувати їхні ідеї, проводити проєкти з перевірки концепцій та отримати можливість знайти нових бізнес-партнерів та інвесторів. Метою програми є підтримка стартапів у вирішенні актуальних проблем індустрій, допомога у валідації продуктів та наданні доступу до ресурсів для виходу на ринок та розвитку бізнесу, зокрема в таких ключових індустріях, як харчові технології та агротехніка, енергоефективність та екологічна стійкість, взаємодія з клієнтами, рітейл-технології, Big Data та штучний інтелект, медичні та страхові технології, програмне забезпечення для підприємств.
-
Безкоштовні консультації для бізнесу щодо індивідуальних досліджень ринків
Доки актуально?Коли? до 1 грудня 2024Офіс з розвитку підприємництва та експорту надає можливість для українських компаній отримати індивідуальні дослідження зовнішніх ринків. Ця ініціатива реалізується національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» з метою допомогти підприємцям зменшити ризики та підвищити шанси на успішний вихід на нові ринки. Дослідження нададуть інформацію про попит, можливості ринку, конкурентне середовище та актуальні тренди, що дозволить обрати ефективну експортну стратегію та адаптувати пропозиції до вимог цільового ринку.
-
Японські інноваційні технології для українських МСБ
Доки актуально?Коли? до 25 листопада 2024Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії (METI) та ЮНІДО надають можливість українським підприємствам взяти участь у Проєкті з зеленого відновлення промисловості України. Мета - підтримка зеленого відновлення промисловості та сталого розвитку України шляхом передачі технологій, розбудови потенціалу та спільного створення підприємств у ключових промислових секторах з високим потенціалом зростання та доданої вартості. У рамках Проєкту японські компанії, що мають готовність сприяти відновленню промисловості України, передаватимуть свої технології українським підприємствам. Для тих японських компаній, що не мають українського партнера, оголошено опитування для виявлення зацікавленості в наступних технологіях:
- Автономні мобільні холодильні склади на сонячних батареях.
- Банківська інфраструктура в режимі реального часу з високим рівнем кібербезпеки.
- Технологія Bio-shell CaO для систем очищення води.
-
Грант $25 000 на хмарні сервіси AWS для агростартапів
Доки актуально?Коли? до 29 листопада 2024MHP та Український фонд стартапів надають можливість для технологічних стартапів в агросекторі взяти участь у програмі MHP AGRO CHALLENGE 2.0. Ця ініціатива спрямована на підтримку перспективних команд, що працюють над інноваціями в аграрній сфері. Учасники отримають доступ до менторських сесій, зможуть пілотувати свої розробки на виробничих потужностях МХП і отримають грант у розмірі $25 000 на хмарні сервіси AWS.