Інформаційно-консультаційні послуги

Вид послугиКонсалтинг
Усі галузіУсі галузі
ДніпропетровськаДніпропетровська
Дніпропетровська торгово-промислова палатаДніпропетровська торгово-промислова палата

Суть послуги

Інформаційно-консультаційні послуги включають: визначення кодів згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД); оформлення цінових довідок про вартість продукції; видача довідок щодо наявності або відсутності вітчизняних виробників товарів або підприємств, що надають певний спектр послуг; оформлення інформаційних довідок.

Формат

img

Послуги по визначенню кодів УКТ ЗЕД надаються підприємствам різних форм власності для оформлення різних дозвільних документів.

Окрім власної необхідності підприємства дізнатися код УКТ ЗЕД-товарів, що виробляються, експортуються або закуповуються (наприклад, для заповнення податкової звітності), висновок експерта ТПП з визначенням коду товару необхідний у випадках реєстрації зовнішньоекономічних контрактів, при оформленні ліцензій Міністерства економіки, дозвільних документів Міністерства екології, при реєстрації виробів медичного призначення та лікарських препаратів, при оформленні сертифікатів походження товарів тощо.

Висновки ТПП щодо коду товару для митних цілей мають інформативний характер, але часто розглядаються митними органами в якості додаткового джерела інформації при митному оформленні.

Цінові довідки про вартість різних видів продукції оформлюються за запитами замовників на підставі друкованих та Internet-джерел, а також на підставі безпосереднього офіційного листування з виробниками та постачальниками продукції.

Цінові довідки, видані відділом інформації, приймаються до розгляду митними органами при митному оформленні товарів й визначенні митної вартості, тендерними комітетами різних рівнів для обґрунтування рівня вартості закуповуваних товарів, податковими, правоохоронними, судовими та іншими органами державної влади.

Видача довідок щодо наявності або відсутності вітчизняних виробників товарів або підприємств, що надають певний спектр послуг

На підставі інформації, наявної в бізнес довідниках та Internet-джерелах, а також власної інформації, фахівці відділу інформації здійснюють пошук українських виробників продукції, що цікавить. Така інформація може бути затребувана, наприклад, при оформленні пакету тендерної документації.

До широкого спектру інформації, яка також надається нашим відділом, відноситься також довідкова інформація про наявність обов'язкової сертифікації в Україні певних видів продукції, інформація про необхідність ліцензування продукції та видів діяльності.

Оформлення інформаційних довідок

Фахівці відділу готують заявки на ліцензію, необхідні при подачі документів на оформлення ліцензії в Міністерстві економіки, проводять консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності.

Контактні особи

img

(056) 374-94-29, 

(056) 374-33-20

E-mail: [email protected]

Інші послуги членів Мережі