Експертна оцінка та цінова інформація

Вид послугиКонсалтинг
Усі галузіУсі галузі
Уся УкраїнаУся Україна
Київська торгово-промислова палатаКиївська торгово-промислова палата

Суть послуги

        Практична оціночна діяльність в нашій країні налічує вже більше ніж 20 років і стільки ж функціонує відділ експертної оцінки та цінової інформації Київської ТПП, у складі якого працює професійна команда експертів-оцінювачів, кваліфікація яких підтверджена  відповідними кваліфікаційними свідоцтвами, які зареєстровані в установленому порядку  в державному реєстрі оцінювачів Фонду державного майна України.

       Усі послуги надаються відповідно до вимог закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», національних стандартів, методик, інших нормативно-правових актів, та документів України, міжнародних стандартів із оцінки.

       Оцінка майна та майнових прав проводиться за всіма напрямами,  визначеними Фондом державного майна України (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності  від 28.05.20 № 434/20).

         Крім цього, експерти-оцінювачі відділу, згідно чинного законодавства, зокрема Митного кодексу України, надають послуги суб’єктам підприємницької діяльності, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, з визначення вартості нових та бувших у використанні товарів, транспортних засобів, обладнання, що переміщуються через  митну територію України, а також цінові експертні висновки про стан внутрішнього ринку України на товари (роботи, послуги) для тендерних комітетів різних сфер діяльності в повній відповідності до нормативно-правової бази з питань державних закупівель.

         Наші експертні висновки та звіти – це результат копіткої роботи експертів, ретельний аналіз цілого ряду незалежних зовнішніх інформаційних джерел та сформованої власної бази даних, які в результаті їх використання гарантують надійність та достовірність наданих послуг.

Вигоди

img

Ми дорожимо своєю репутацією та своїм добрим ім’ям і тому намагаємося виконувати свої обов’язки  чесно і добросовісно. Результативність взаємовигідної співпраці  гарантуємо – наші документи обов’язкові для застосування на  всій  території України (ст.11 п.2 закон України «Про торгово-промислові палати в Україні»).

Контактні особи

img

Начальник відділу: Кухарчук Світлана Володимирівна

         тел.: (044) 482-03-07, (044) 235-82-97

         e-mail: [email protected]

Інші послуги членів Мережі