Послуги щодо розробки та впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (система НАССР)

Вид послугиКонсалтинг
Агро & харчова промисловістьАгро & харчова промисловість
Уся УкраїнаУся Україна
Київська торгово-промислова палатаКиївська торгово-промислова палата

Суть послуги

Київська торгово-промислова палата надає послуги операторам ринку, діяльність яких пов'язана з харчовими продуктами щодо розробки та впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (система НАССР), згідно  з вимогами  статті 21 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Оператори харчового ринку, які вже мають впроваджену систему НАССР, можуть скористатися нашою послугою щодо проведення аудиту з отриманням відповідного Сертифікату. Це значно спростить процедуру проведення перевірок органами контролю Укрдерпродспоживслужби та убезпечить від отримання штрафних санкцій або від закриття потужностей суб’єкту.

Звертатися  щодо проведення зазначених послуг можна до заступника начальника Науково-методичного центру «CERTEX» Грабаренко Наталії Володимирівни за  тел. (096 224-85-97). E-mail: grabarenko@ kcci.org.ua

Інші послуги членів Мережі