Консультування з питань оподаткування

Вид послугиКонсалтинг
Усі галузіУсі галузі
Уся УкраїнаУся Україна
Миколаївський Регіональний Центр Підтримки БізнесуМиколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу

Суть послуги

Комплексне консультування з питань оподаткування суб‘єктів господарської діяльності в Україні. Оптимізація бізнес-моделі, аналіз діючої схеми роботи бізнесу з метою виявлення та мінімізації можливих податкових ризиків та втрат.

Формат

img

Комплексне консультування з питань оподаткування суб‘єктів господарської діяльності в Україні передбачає практичну підтримку у вирішенні операційних задач та в процесі стратегічного бізнес-планування. Ми не тільки пояснюємо українську систему оподаткування, але й вирішуємо податкові проблеми, надаючи конкретні бізнес-рішення для Ваших індивідуальних та комплексних потреб. 

Напрямки консультування: 

  • консультування з питань оподаткування на етапі запуску бізнесу;
  • консультування з питань оподаткування та оптимізації податкових витрат;
  • податкова експертиза (перевірка дотримання податкового законодавства);
  • консультування з питань податкового обліку;
  • податкове планування.

Професійні та точні відповіді консультантів на Ваші запитання дозволять зекономити кошти підприємства, уникнути помилок в процесі ведення податкового обліку та впровадженні податкових схем на практиці, максимально використати передбачені законом пільги та мінімізувати ризик виникнення конфліктів з податковими органами.

Фінансування

img

Вартість 1 консалтингової години – 200 грн. Для запису на консультацію заповніть коротку форму: https://biz.mk.ua/forma-reiestratsii-dlia-zapysu-na-konsultatsiiu/?fbclid=IwAR3OQ0MVS_n-c6wwCql3OO17G1A2rVKOE0ALlaQL6BN1sAdz8ZEnWews8bU 

Контактні особи

img

Раку Ольга, +380678211343, [email protected] 

Стежте за новинами центру, підписавшись на розсилку: https://biz.mk.ua/subscribe/?fbclid=IwAR2h67nWMuR7gnH3LusE7oiwXuwtYsn1kHaFffrEohCbKFnPQ-SwyDxkA-E

Інші послуги членів Мережі