Проектний менеджмент

Вид послугиКонсалтинг
Усі галузіУсі галузі
Уся УкраїнаУся Україна
PPV Knowledge NetworksPPV Knowledge Networks

Суть послуги

Ми надаємо увесь спектр послуг від стадії формулювання проектної ідеї до стадії оцінки впливу проектів.

Детальніше

img

Формулювання проектних ідей: визначення найкращих інструментів розвитку, вивчення контексту та формулювання можливих проектів для реалізації, фасилітація залучення зацікавлених сторін.

Розробка концепцій проектів: підготовка концепції відповідно до контексту та вимог потенційних донорів та інвесторів, визначення та залучення партнерів.

Залучення фінансування: підготовка проектних заявок на конкурси, підготовка портфоліо та презентацій для інвесторів, супровід переговорів з організаціями, що надають фінансування.

Управління проектами: безпосередній проектний менеджмент, звітування за проектами.

Оцінювання проектів: оцінка проектних заявок, оцінка результатів проектів, аналіз та оцінка впливу проектів, планування сталості проектів. 

Цільова аудиторія

img

Компанії, органи влади, офіси програм, організації громадянського суспільства.

Формат

img

Формат надання послуги

Виконання проекту на замовлення – визначення технічного завдання, погодження обсягу робіт та підписання договору на реалізацію проекту,

Партнерство – залучення організації під управлінням PPV Knowledge Networks до складу проектного консорціуму (у випадку підготовки проектних заявок) або до складу власників (у випадку комерційних проектів),

Змішана модель – часткова оплата і часткове залучення до виконання проекту.

Можливі типи проектів

Підбір інструментів розвитку території: визначення інструментів розвитку бізнесу на територіях, опрацювання концепцій проектів та програмних документів.

Визначення форматів та створення організацій підтримки бізнесу: агенцій розвитку, кластерів, технопарків, індустріальних парків, центрів підтримки бізнесу – від планування до запуску.

Створення інфраструктури для розвитку бізнесу – проекти розвитку комунальної та державної  інфраструктури для потреб малого та середнього бізнесу, визначення бізнес-моделей та моделей державно-приватного партнерства.

Підвищення інновативності бізнесу – підсилення взаємодії бізнесу з іншими секторами, наприклад, науковими інституціями чи громадськістю, підсилення співпраці бізнесів із різних секторів, наприклад з дизайн-бюро.

Розвиток людського капіталу – проекти підвищення компетенцій персоналу, що працює з малим та середнім бізнесом, проекти розвитку освітніх закладів для потреб працедавців.

Залучення зацікавлених сторін – підготовка мап зацікавлених сторін, впровадження механізмів взаємодії із зацікавленими сторонами, фасилітація зустрічей, модерування міжсекторних процесів.  

Результати

img

Реалізований проект у відповідності до встановлених вимог.

Контактні особи

img

За деталями щодо надання послуги, пишіть на електронну пошту: [email protected]

Інші послуги членів Мережі