Case study #4 "Роль громади в релокації бізнесу та його інтеграції на новій території"

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?21 липня 2022ЧасЧас: 10:00-12:30ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна

В рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Ідея

img
 • На прикладі реальних кейсів розглянути процес релокації та інтеграції релокаваного бізнесу в громаді.
 • Обмінятися досвідом щодо викликів релокації та інтеграції бізнесу на новій території.

Цільова аудиторія

img
 • Спеціалісти громад, які займаються питаннями розвитку підприємництва, місцевого економічного розвитку, регуляторної політики, залучення інвестицій. Особливо актуальним захід буде для тих громад, які приймають або планують приймати релокований бізнес на своїй території.

Формат

img

«Case Study» - навчальний формат, який активно використовують провідні університети та навчальні програми світу. Його особливість у тому, що учасники отримують можливість заглибитись у практичну (зазвичай реальну) ситуацію та спільно розробити можливі сценарії поведінки чи шляхи вирішення певної проблеми. Поставивши себе на місце людини, що ухвалює рішення, та розробивши кілька ідей і пропозицій, можна отримати корисний практичний досвід, який точно стане у пригоді в реальному житті!

Ми запросили підприємців та представників громад поділитись історіями їхньої співпраці. Представники бізнесу та громад коротко представлять ситуацію, учасники обговорять, як громада мала б діяти у цій ситуації та представлять напрацювання. Наостанок, підприємці / представники громад, чиї кейси розглядались, прокоментують результати роботи учасників та розкажуть, як ситуація склалась у реальному житті. 

img

МОДЕРАТОРИ

 • Анна Костюк, керівниця Агенції розвитку бізнесу та громад, експертка з проєктного менеджменту та залучення інвестицій, експертка «Клубу Ділових Людей Україна».
 • Микола Савуляк, Голова ГО «Клуб Ділових Людей Україна».

Програма

img
 • Відкриття зустрічі. Про ініціативу. План зустрічі.
 • Презентація кейсів.

KIDIGO ТМ ДУКОР ТОВ

ТОВ «Дукор» – це виробнича, імпортно-експортна, торгова компанія, яка володіє трьома торговими марками, серед яких KIDIGO – виробництво та продаж дитячих і спортивних товарів.

БОГДАН ДУМЕНКО, власник компанії Дукор.

«Ми перевезли з околиць Києва на Івано-Франківщину (Долинську громаду) склад та швейний цех, який випускав м’які дитячі ігрові модулі, а також крісла-мішки, подушки для вагітних, гамаки тощо, а тепер будемо виробляти військову форму, «розгрузки», спальні мішки, постільну білизну».

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА

Нововолинськ – наймолодше місто на Волині, розташоване у басейні річки Західний Буг. За 2020 рік в громаді реалізовано промислової продукції на 4852,5 мільйонів гривень.

БОРИС КАРПУС, Нововолинський міський голова. 

«Релокація бізнесу та його інтеграція на новій території – це тривалий процес. На даний час у Нововолинську уже зареєструвались і функціонують підприємства з переробки ПЕТ пляшок, швейного виробництва, IT-бізнес, працюють кафе, манікюрний салон та інші приватні підприємства, перевезені з гарячих точок України. Також частина заявок ще в роботі».

 • Робота в 2-ох малих групах над пошуком рішень до кейсів.
 • Презентація напрацювань кожної з груп.
 • Виступи власників компаній / представників громад (коментар до напрацьованих рішень кейсу, представлення фактичних рішень проблематик).
 • Висновки.

Умови

img

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та наявності місць.

Заявки приймаються до 23:59 19 липня 2022 року.

Учасники отримають підтвердження участі 20 липня 2022 року.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події