Клуб Ділових Людей Україна

Клуб Ділових Людей Україна – це український бізнес-клуб для керівників та власників малого і середнього бізнесу з надійною діловою репутацією. Ми розвиваємо МСБ  та об’єднуємо його у великий репутаційний бізнес-клуб, що має проактивну суспільну позицію. 

Вся Україна
Веб-сайт bc-club.org.ua
Львів, 79034, вул. Угорська, 14a

Ідея

img

Сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в місті, області, а відтак і в країні через формування спільноти професійних лідерів.

Місія

img

Ми хочемо жити в комфортній і безпечній країні, вести чесний бізнес і будувати добробут наших сімей. Ми віримо, що в Україні можемо жити краще, і хочемо створити країну, де живуть щасливі люди, і де народжуються ідеї, які заслуговують на визнання.

Діяльність

img

Клуб Ділових Людей Україна сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, надаючи інформацію про бізнес-можливості, налагодження бізнес-мереж, рекомендації надійних підрядників та експертів, проекти для малого та середнього бізнесу з міжнародними партнерами. Організація була заснована у 2009 році і сьогодні є активною спільнотою, яка об’єднує лідерів та власників успішного та відповідального українського бізнесу. Діяльність Клубу спрямована на розвиток бізнесу, формування інструментів ділової репутації, покращення бізнес-клімату. З 2017 року на базі Клубу Ділових Людей Україна працює Центр інформаційної підтримки бізнесу в Івано-Франківську. Він був створений за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Напрямки

img

Організація зосереджує свою діяльність на чотирьох основних напрямках: СПІЛКУВАННЯ – Ми створюємо якісну платформу для комунікації через власні та партнерські заходи та розробку онлайн-платформ. РОЗВИТОК – Ми проводимо навчальні програми та проекти, які дозволяють навчатися та обмінюватися досвідом. КОНТАКТИ – Ми допомагаємо налагодити ділові контакти, рекомендуємо надійних підрядників, допомагаємо знайти партнерів та клієнтів. ІНФОРМАЦІЯ – Ми надаємо інформацію про бізнес-можливості (проекти, фінансування, тенденції, тендери, гранти).

Заходи

img

Ми провели близько 5000 офлайн та онлайн заходів (форуми, бізнес-тренінги, майстер-класи, круглі столи, конференції, вебінари тощо). Загалом це були універсальні (для підприємців усіх галузей бізнесу) та галузеві (для підприємців конкретних галузей) проекти. Географія учасників заходів, які організовує Клуб, включає представників практично з усіх регіонів України.

Партнери

img

Клуб Ділових Людей Україна реалізував багато проектів за сприяння українських та міжнародних організацій та фондів, зокрема ЄБРР, ПРООН, USAID, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, U-Lead, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Фонд «Відродження», Фонд Східної Європи, Корпорація миру США та інші. Окрім партнерства з українськими та міжнародними організаціями та фондами, команда Клубу активно працює над налагодженням співпраці з МСП, органами влади, ЗМІ, громадським сектором та іншими зацікавленими групами.

Події

Портфоліо проектів