Результати аналітичного дослідження «Ключові проблематики МСБ та їх потреби. SME Needs Research»

Територіальне охоплення проектуІвано-Франківська Період виконання проекту1 березня 2020 - 30 листопада 2020
Клуб Ділових Людей УкраїнаКлуб Ділових Людей Україна

Суть проекту

У сучасному світі для підприємців важливо не тільки долати виклики, але й ловити хвилю трендів та нових можливостей для розвитку. В рамках форуму «Бізнес кейс-стаді. Дослідження потреб МСБ» було здійснено дослідження актуальних запитів та потреб малого і середнього бізнесу.

Цільова аудиторія

img

104 підприємці Івано-Франківська, що представляють готельний, ресторанний бізнес, медичні центри, стоматологічні клініки, будівельні компанії та компанії будівельних матеріалів і комплектуючих, деревообробну галузь, виробництво меблів, сферу дизайну та консалтингові послуги, взяли участь у глибинних інтерв’ю в рамках проекту. 

Формат

img

Аналіз ринку проходив у два етапи, а результати демонструють, як змінилися потреби та настрої ринку в кожній із галузей на початку карантину (весна 2020) та через півроку (осінь 2020). Аналітичні дані, отримані завдяки методу глибинних інтерв’ю, дозволить асоціаціям, консалтинговим агентствам та органам місцевої влади пропонувати відповідні програми підтримки МСБ, сервіси та ресурси необхідні підприємцям для досягнення цілей і подолання викликів. 

Завантажуйте:

Результати дослідження «Ключові проблематики МСБ та їх потреби. SME Needs Research» знаходяться у вільному доступі та можна завантажити за посиланням для використання представниками бізнесу, бізнес-об’єднань, владою тощо.

Партнери

img

Проект реалізовано Центром інформаційної підтримки бізнесу, заснованим на базі Клубу Ділових Людей Україна, у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Інші проекти членів Мережі