Екосистема підтримки бізнесу в Україні. Жовтень 2022

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?25 жовтня 2022ЧасЧас: 14:00ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна, Дніпропетровська торгово-промислова палата, Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу

Комплексна аналітика дозволяє побачити більше, ніж окремі інституції та програми підтримки бізнесу в Україні.

Детальніше

img

Запрошуємо підприємців до участі у вебінарі на тему: «Екосистема підтримки бізнесу в Україні. Жовтень 2022», який відбудеться 25 жовтня 2022р. (вівторок), о 14:00.

Під час вебінару ми розкажемо, як визначати свою бізнес екосистему, як зрозуміти, хто є її основними суб'єктами, яких ризиків можна уникнути, володіючи цими даними та головне  дізнатися про можливості підтримки бізнесу у жовтні 2022 року для бізнесу. Не менш важливо, ми поділимось тим, як використовувати ці можливості для розширення партнерства та зміцнення власної спроможності.

Цільова аудиторія

img

Керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть дізнатися про екосистему підтримки підприємництва в Україні та інструменти стійкості власного бізнесу).

Теми

img

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ

Ольга Раку

Експертка зі стратегічного розвитку.

Координаторка проєктів регіонального економічного розвитку за підтримки міжнародних організацій ЄБРР, GIZ.

Більше 6 років досвіду у бізнес-консалтингу, зокрема у посиленні позицій бізнесу в сегменті мікро-, малого та середнього підприємництва за напрямами: розробка пропозиції цінності, бізнес-моделі компанії, організація бізнес-процесів, розробка бізнес-плану, стратегії бізнесу, маркетингової стратегії, операційне та фінансове управління, виведення продукту на ринок, вихід на експорт.

Діна Сідаш

Бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства з огляду на місцеву та зарубіжну кон’юнктуру ринків (формування експортної комерційної пропозиції та вибір оптимальних ринків збуту, пошук партнерів в Україні та за кордоном), грантовий консалтинг, бізнес діагностика, віцепрезидентка Дніпропетровської торгово-промислової палати та координаторка програм підтримки бізнесу,  які реалізує Дніпропетровська ТПП.

Експерт

img

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО:

  •           Як визначати свою бізнес екосистему.
  •           Як зрозуміти, хто є її основними суб'єктами, яких ризиків можна уникнути.
  • Про мережування та партнерство компанії - як стратегічна конкурентна перевага.
  • Про міжнародні асоціації, що діють в Україні.
  • Про національні асоціації.
  •           Про регіональні організації з підтримки бізнесу.
  • Галузеві об'єднання.
  • Платформи для пошуку партнерів.
  • Інструменти, програми та ініціативи, що допоможуть зберегти та розвивати бізнес, робочі місця та підтримати економіку України.

Примітки

img

Захід організовано в рамках Програми SURE.

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови попередньої реєстрації  та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини та підтримці GIZ.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/F6kJS2XCrZ92tjYD8

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

Організатор

img

Програма SURE є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Цей проєкт координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Експерти, що проводить цю програму, пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення програми SURE. За адаптований до українських реалій контент програми SURE відповідають експерти, що проводять дану програму.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події