Мережі та партнерства. платформи для пошуку покупців

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?2 листопада 2022ЧасЧас: 15:00ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна, Дніпропетровська торгово-промислова палата, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Запрошуємо підприємців до участі у вебінарі «Мережі та партнерства. платформи для пошуку покупців»

Місія

img

Захід організовано в рамках програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Цілі

img

Як підприємцю стати більш ефективним та знайти нові можливості для свого бізнесу?  Про те, які об’єднання підійдуть саме вашому бізнесу, яку допомогу може отримати ваше підприємство в сьогоднішніх реаліях, а також про те, як правильно побудувати алгоритм пошуку ділових партнерів та бути в курсі нових можливостей – дізнавайтесь на нашому вебінарі від профільних експертів.

Цільова аудиторія

img

Керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть дізнатися про наявні можливості та напрями підтримки підприємництва в Україні – як додатковий інструмент стійкості власного бізнесу.

Теми

img
  1. Навіщо об’єднуватись і як це допомагає уникнути багатьох ризиків
  2. Які мережі та об’єднання підійдуть саме вашому бізнесу
  3. Де та як шукати партнерів
  4. Як перевірити потенційного зарубіжного партнера і навіщо це робити
  5. Які можливості сьогодні існують в підтримку бізнесу
  6. Маркетплейси та платформи для просування українських товаровиробників

Експерт

img

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ

Лариса ЦИГАН

Віцепрезидентка Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, координує міжнародні зв’язки та проєкти, які реалізує Чернігівська ТПП, а також послуги бізнесу, пов’язані з експортом продукції.

Бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері розвитку конкурентоспроможності підприємств з огляду на місцеву та зарубіжну кон’юнктуру ринків, грантового консалтингу, бізнес діагностики.

 

Діна СІДАШ

Віцепрезидентка Дніпропетровської торгово-промислової палати, координаторка зовнішньоекономічного напряму роботи, а також програм підтримки бізнесу,  які реалізує Дніпропетровська ТПП.

Бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства (формування експортної комерційної пропозиції та вибір оптимальних ринків збуту, пошук та перевірка партнерів в Україні та за кордоном).

Примітки

img

ПРИМІТКИ

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини та підтримці GIZ.

Реєстрація 

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

Організатор

img

Ця ініціатива координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Експерти, які проводять цей вебінар, пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення знань навчального курсу SURE. Навчальний курс SURE є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. За адаптований до українських реалій контент навчального курсу SURE – відповідають експерти.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події