Stand for Ukrainian Business «Підтримуємо український бізнес»

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли? з 28 квітня 2022 по 30 червня 2022ЧасЧас: 09:00-18:00ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна

Ініціатива Stand for Ukrainian Business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Переваги

img

На цьому етапі ініціативи плануємо:

 • Сприяти підприємцям у доступі до інформації та програм підтримки бізнесу.
 • Сприяти підприємцям у ділових контактах (постачальників, клієнтів, партнерів, людей та організацій, що можуть покрити поточну потребу).
 • Аналізувати реальні потреби МСБ з метою подальшого залучення міжнародних ресурсів для їх покриття та розробки нових програм підтримки підприємництва.

Цільова аудиторія

img

Керівники/ці та власники/ці бізнесу (який зараз працює, тимчасово призупинив діяльність або у процесі релокації) УСІХ регіонів України з кількістю працівників 10+ таких галузей

 • харчова промисловість (переробка);
 • деревообробка & меблі & виробничий лісовий сектор;
 • приладо- & машинобудування & металообробка;
 • виготовлення будматеріалів;
 • легка промисловість;
 • логістика (вантажні перевезення, склади).

Бізнеси, які належать до інших галузей або ж є мікро розміру, на жаль, в цьому проекті матимуть обмежений доступ до сприяння.

------------

ЯКЩО ВАМ ЦІКАВО – ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ

і ми будемо раді організувати персональну зустріч експерта/ки з Вами (до 30 хв. онлайн або офлайн), щоб краще зрозуміти поточні потреби Вашого бізнесу та спробувати посприяти у їхньому вирішенні.

------------

Експерт

img

До ініціативи залучено більше 20 експертів з 11 організацій з різних регіонів України, що входять до Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу, а саме:

 

Умови

img

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини і технічній підтримці GIZ.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час консультації. 

Процедура

img
 • Підприємець/ця подає заявку на участь в ініціативі, заповнивши просту онлайн-форму.
 • Менеджерка проекту аналізує заявку на відповідність критеріям ініціативи та підтверджує (або відхиляє) її.
 • Менеджерка проекту узгоджує із підприємцем/цею дату та час зустрічі (онлайн або офлайн).
 • Відбувається зустріч, під час якої відбувається бізнес-діагностика та надається базова інформаційна підтримка бізнесу. 
 • Підприємець/ця надає відгук про користь від участі в ініціативі.

Формат

img

Онлайн. У деяких випадках за умови узгодження між учасником/цею та експертом/кою зустріч може відбуватись офлайн або в телефонному режимі.

Тривалість зустрічі – орієнтовно 30 хв.

Планова кількість бізнесів, яким буде надано сприяння ‒ 800.

Організатор

img

Ініціатива Stand for Ukrainian business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події

На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.