Stand for Ukrainian Business «Підтримуємо український бізнес»
Ініціатива Stand for Ukrainian Business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Переваги
На цьому етапі ініціативи плануємо:
- Сприяти підприємцям у доступі до інформації та програм підтримки бізнесу.
- Сприяти підприємцям у ділових контактах (постачальників, клієнтів, партнерів, людей та організацій, що можуть покрити поточну потребу).
- Аналізувати реальні потреби МСБ з метою подальшого залучення міжнародних ресурсів для їх покриття та розробки нових програм підтримки підприємництва.
Цільова аудиторія
Керівники/ці та власники/ці бізнесу (який зараз працює, тимчасово призупинив діяльність або у процесі релокації) УСІХ регіонів України з кількістю працівників 10+ таких галузей:
- харчова промисловість (переробка);
- деревообробка & меблі & виробничий лісовий сектор;
- приладо- & машинобудування & металообробка;
- виготовлення будматеріалів;
- легка промисловість;
- логістика (вантажні перевезення, склади).
Бізнеси, які належать до інших галузей або ж є мікро розміру, на жаль, в цьому проекті матимуть обмежений доступ до сприяння.
------------
ЯКЩО ВАМ ЦІКАВО – ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ
і ми будемо раді організувати персональну зустріч експерта/ки з Вами (до 30 хв. онлайн або офлайн), щоб краще зрозуміти поточні потреби Вашого бізнесу та спробувати посприяти у їхньому вирішенні. |
------------
Експерт
До ініціативи залучено більше 20 експертів з 11 організацій з різних регіонів України, що входять до Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу, а саме:
Умови
Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини і технічній підтримці GIZ.
Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час консультації.
Процедура
- Підприємець/ця подає заявку на участь в ініціативі, заповнивши просту онлайн-форму.
- Менеджерка проекту аналізує заявку на відповідність критеріям ініціативи та підтверджує (або відхиляє) її.
- Менеджерка проекту узгоджує із підприємцем/цею дату та час зустрічі (онлайн або офлайн).
- Відбувається зустріч, під час якої відбувається бізнес-діагностика та надається базова інформаційна підтримка бізнесу.
- Підприємець/ця надає відгук про користь від участі в ініціативі.
Формат
Онлайн. У деяких випадках за умови узгодження між учасником/цею та експертом/кою зустріч може відбуватись офлайн або в телефонному режимі.
Тривалість зустрічі – орієнтовно 30 хв.
Планова кількість бізнесів, яким буде надано сприяння ‒ 800.
Організатор
Ініціатива Stand for Ukrainian business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ
Контакти адміністратора події
- Наталія Балян+380968045555[email protected]
Інші події
-
В2В зустрічах з чеськими компаніями водогосподарського сектору
ДатаКоли?16 вересня 2024 Де проводиться?Місто: ДніпроЗапрошуємо українських підприємців, що працюють у сфері водопостачання, підготовки та очищення води, до участі у В2В зустрічах з чеськими компаніями водогосподарського сектору, що відбудуться 16 вересня 2024р. у Дніпрі. Початок о 10:00.
-
Вебінар "Етика в соціальних мережах і в рекламі"
ДатаКоли?26 вересня 2024 Де проводиться?Місто: OnlineНа вебінарі поговоримо про те, з чого складається сучасна етика. Про що треба сказати своєму сммнику до того, як почати роботу? Які теми треба уникати, а які, навпаки, розкривати? Що таке ейджизм, йеблізм та лукізм? Чи треба висловлюватися з будь-якого приводу? Як війна змінює нашу комунікацію?
Подивимось українські приклади, знайдемо відповіді та розставимо точки над «е» сучасної етики