Вебінар "Як створити здорові робочі стосунки та підвищити ефективність дистанційних команд?"

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?22 квітня 2021ЧасЧас: 16:00-17:00ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна

В сучасному світі все більше команд працюють віддалено. Для когось – це норма, що співробітники компанії ніколи не зустрінуться офлайн, для інших – закономірна еволюція в бік цифрових технологій. Водночас для багатьох компаній – це необхідність, пов’язана з наслідками пандемії через COVID-19. Так чи інакше, для усіх без винятку діють певні психологічні закономірності «домашньої роботи» та нові можливості, які вона відкриває. Як максимально використати потенціал своєї команди в умовах дистанційної роботи, як налаштувати здорові процеси з перших тижнів такого режиму, в чому полягає роль керівника – про це під час вебінару розповість професійний коуч для керівників Марія Плахотник.

Цільова аудиторія

img
  • Власники/ці та керівники/ці бізнесу.
  • Лінійні менеджери/ки, керівники/ці малих команд та департаментів.
  • HR-директори/ки. 

Програма

img
  • Психологічні аспекти віддаленої роботи.
  • Як змінюється менеджмент в нових умовах: планування, мотивація, контроль.
  • Підводні камені дистанційної роботи.
  • Трансформація організаційної культури та вплив лідера.
  • Низка робочих інструментів для керівника від професійного коуча.

Експерт

img

МАРІЯ ПЛАХОТНИК

підприємниця, фахівчиня з розвитку персоналу, сертифікована бізнес-тренерка, коуч міжнародного класу PCC ICF. 

10 років досвіду: робота в міжнародних проектах,

 консультування реальних команд в регіонах та мегаполісах, розробка практичних навчальних програм для малого та середнього бізнесу, коучинг для керівників. 

Спеціалізація: особиста ефективність керівника, ріст управлінських навичок, трансформація бізнесу, програми розвитку торгового персоналу, проєктний коучинг.

Примітки

img

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару. 

Організатор

img

Захід організований Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події