Вебінар "Кроки виходу із кризи та побудова нової української бізнес-ментальності на прикладах успішних країн"

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?16 червня 2022ЧасЧас: 16:00-17:00ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна

Підприємці дедалі частіше звертаються із запитами про допомогу у створенні так званих концепцій  «виживання» чи «пристосування». Та найцінніша допомога, яку ми зараз можемо отримати та застосувати у своєму бізнесі, – це досвід ефективних рішень розвинутих економік. Кожна розвинута країна Заходу або Сходу, Півдня або Півночі за період становлення своєї державності та економічного розвитку стикалась з війнами та соціальними кризами.  І крок за кроком випрацьовувала свої, унікальні та притаманні лише їй особливості менталітету, що врешті решт і ставали правилами ведення та регулювання її економічних процесів.

Під час вебінару розберемо бізнес-моделі, досвідом яких було б дуже корисно скористатись кожному підприємцю. Бо коли відбуваються глобальні процеси ніхто не може бути окремим від них. 

Кожен, хто сьогодні має сміливість вести бізнес в Україні, буде вносити свій вклад в глобальну українську бізнес-ментальність. Спочатку навчатись кращому у кращих, потім випрацьовувати свої рішення та відпрацьовувати їх швидке застосування та підтримку. 

Цільова аудиторія

img
  • Власники/ці та керівники/ці бізнесу.

Програма

img
  • Позицію переможця та лідера у власному бізнесі, у своїй сфері, у своїй галузі, у своїй команді тощо.
  • Особливості менталітету у бізнес-моделях розвинутих країн світу.
  • Шляхи визначення української бізнес-ментальності.
  • Чек-лист кроків для Вашого бізнесу, які потрібно реалізовувати вже сьогодні. 

Експерт

img

ВІКТОРІЯ ГОЛОВКО

керівниця відділу роботи з ключовими партнерами 

міжнародної консалтингової компанії MBA TIME4U.

 м. Харків.

Примітки

img

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару. 

Організатор

img

Захід організовано Клубом Ділових Людей України в рамках ініціативи Stand for Ukrainian business, що реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події