Вебінар "Моя конституція. Як керівнику говорити та доносити власні цінності до команди"

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?2 вересня 2021ЧасЧас: 16:00-17:00ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна

Один із найвагоміших здобутків керівника/ці – команда, на яку можна покластися без роздумів, особливо в умовах теперішньої реальності через наслідки пандемії COVID-19. Ефективна команда – не випадковість, а системна праця, котру треба починати з аналізу себе. Саме тому на вебінарі поговоримо про важливу для лідера/ки роботу над визначенням цінностей, які щодня надихають та мотивують. Окрім того, сформуємо власну конституцію, що є важливою частиною корпоративної культури, оскільки допомагає легко вирізняти «своїх» і «чужих», а також приймати стратегічні рішення і визначити напрям розвитку компанії.

Цільова аудиторія
  • Власники/ці бізнесу. 
  • Топ-менеджери/ки.
  • HR-директори/ки.
Програма
  • Що стоїть за вчинками підлеглих.
  • Як виявити власні цінності: процес та результат.
  • Моя конституція: як лідеру/ці її оформити та ефективно застосовувати.
Експерт

ЕЛЬВІРА ФАЙЗУЛЛІНА

Консультантка з управління (СМС, ICMCI). Спеціалізація: управління проєктами.

Власний підприємницький досвід – з 2000 року. Працюю з управлінськими командами з 2004 року, маю понад 20 успішно завершених проєктів. 

Викладачка у Києво-Могилянській Бізнес-школі.

Членкиня CMC-Ukraine та РМІ (Ukraine Chapter).  

Примітки

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару. 

Організатор

Захід організований Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події