Вебінар "Основні помилки у продажах: як і чим лікувати неефективний комерційний відділ"

Де проводиться?Місто: Online
ДатаКоли?15 липня 2021ЧасЧас: 16:00-17:00ОрганізаторОрганізації: Клуб Ділових Людей Україна

Один із факторів, що свідчить про успішність компанії, – прибутковість. Саме тому для власників та керівників бізнесу дуже важливо налагодити роботу відділу продажів, який, власне, генеруватиме прибуток. Потреба в ефективному відділі продажів особливо актуальна сьогодні, коли світ адаптується до нової реальності, сформованої наслідками пандемії COVID-19. На вебінарі Ви розглянете  найпоширеніші помилки у продажах та способи їх уникнення, дізнаєтесь, як побудувати ефективний комерційний відділ та скоротити воронку продажів.  

Цільова аудиторія

img
  • Власники/ці бізнесу. 
  • Топ-менеджери/ки.
  • Керівники/ці відділу продаж.

Програма

img
  • Як менеджери “зливають” потенційних клієнтів.
  • До чого призводить відсутність системи у відділі продажів.
  • Що робити з неефективною воронкою продажів.
  • Навіщо вам книга продажів та скрипти.
  • Як правильно мотивувати менеджерів.

Експерт

img

ВАДИМ МАРЦЕНКО

Підприємець, сертифікований бізнес-коуч за методом Морено (входить в топ-10 норвезьких коучів в Україні), психодрама-практик і психотерапевт; акредитований консультант ЄБРР; засновник і СЕО компанії Martsenko Sales; 20 років досвіду в продажах: у власних бізнесах та на управлінських позиціях в лідируючих компаніях України і Європи.

Серед клієнтів: OLX, HUAWEI, Київміськбуд, Інго Україна, ARGO, Єврокар, Unit School of Business та багато інших.

Примітки

img

Мова вебінару: російська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару. 

Організатор

img

Захід організований Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ

Контакти адміністратора події

Інші події

На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.