Події

Вебінар "Життєва стійкість команди: як зміцнити і розвивати"
У теперішніх умовах питання збереження команди, її вмотивованості, включеності та стійкості до кризових ситуацій є дуже актуальним для багатьох власників та керівників бізнесу. Адже ми можемо вибудувати ідеальні бізнес-процеси, мати багато лояльних клієнтів і супер обладнання, однак без людей, які хочуть і вміють, усе це працювати не буде. Вітальність команди, тобто її здатність залишатись життєздатною і згуртованою, є критично важливою бізнес-складовою, особливо якщо колектив невеликий і кожна людина має значення.
Цільова аудиторія
- Керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть дізнатися про інструменти стійкості власного бізнесу.
Програма
- Нова ідентичність: для чого вам місія, цінності і правила співпраці.
- Мотивуюче середовище як основа втримання цінних людей: інструмент для оцінки та дієві способи його підтримування.
- Розвиток компетентності бізнесу: як інвестувати в це гроші з розумом.
- Важливі чинники управління командою в гібридному світі: що керівнику робити і чого - категорично ні.
Експерт
ОЛЬГА САДОХА
Консультантка з організаційного розвитку, дизайнерка та фасилітаторка процесу стратегічного планування та командних сесій, коуч та менторка управлінців
Засновниця тренінгово-консалтингової компанії River of Knowledge
12 років управлінського досвіду
15 років у сфері менеджмент-консалтингу та розвитку управлінців та управляючих власників МСБ
6 років досвіду фасилітацій команд та проведення стратегічних сесій
Примітки
Мова вебінару: українська.
Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.
Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.
Вартість участі: безкоштовно.
Посилання на кімнату буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.
Організатор
Ця ініціатива координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Експертка Ольга Садоха, яка проводить цей вебінар, пройшла навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення знань навчального курсу SURE. Навчальний курс SURE є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. За адаптований до українських реалій контент навчального курсу SURE – відповідає експертка.
КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ
Контакти адміністратора події
- Юлія Ліхва+380981616839yulia.likhva@bc-club.org.ua
Інші події
-
Як написати маркетингову стратегію своїми силами
ДатаКоли?4 грудня 2023 Де проводиться?Місто: OnlineЗапрошуємо представників та представниць ММСБ, органів місцевого самоврядування, які працюють з бізнесом, громадських організацій, бізнес-об’єднань до участі у серії вебінарів для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) під час повномасштабної війни в рамках проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізують Дніпропетровська та Чернігівська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
-
Тренди 2024
ДатаКоли?8 грудня 2023 Де проводиться?Місто: ВінницяРічне засідання Business People Club, бізнес-форум "Тренди 2024"
-
Вебінар "Партнерство в бізнесі. Як оформити щоб не втратити?"
ДатаКоли?14 грудня 2023 Де проводиться?Місто: OnlineМайже 80% бізнесу в Україні побудоване на партнерстві, однак, 50% з них розпадаються в перший-другий рік співпраці. Приголомшує, правда? Напочатку партнери захопленні продуктом, майбутніми планами, бізнесом, а через рік вони розходяться. Як зробити так, щоб партнерства не розпадались? Як врегулювати відносини в партнерстві, щоб вони були довгострокові і продуктивні?